Smartsolutions  стала першим юридичним резидентом UNIT.city

У травні 2018 року група консалтингових компаній Smartsolutions  стала першим non-tech резидентом UNIT.city – в першому українському інноваційному парку група буде розвивати юридичний і суміжні консалтингові напрямки.

Прихід Smartsolutions  в UNIT.city обумовлений спеціалізацією компанії – комплексному супроводі IT-проектів і прагненням Smartsolutions постійно перебувати в середовищі своїх клієнтів для максимально ефективної взаємодії і розуміння бізнес-процесів.

Smartsolutions  спеціалізується на комплексному супроводі IT-компаній – побудові моделі бізнесу «під ключ» і формуванні сервісного майданчика для забезпечення умов ефективного функціонування бізнесу. Smartsolutions допомагає компаніям hi-tech сфери організовувати роботу на території України в напрямках, які пов’язані зі своїми основними видами діяльності: організовує правильне документальне оформлення діяльності (договірні відносини з клієнтами, співробітниками та підрядниками), проводить аудит, забезпечує юридичний супровід усіх процесів усередині компанії (від реєстрації, статуту і форм власності до оформлення відносин між роботодавцем і працівниками), займається міжнародним податковим плануванням і т.д. Також Smartsolutions  займається правами інтелектуальної власності – забезпечує захист продуктів компаній IT-сектора.

«Сьогодні світом рухають технології, все саме передове відбувається саме в цій сфері. Україна є одним з важливих постачальників IT-рішень для всього світу, і те, що у нас нарешті з’явився фізичний хай-тек агрегатор – це великий крок вперед до зміцнення наших позицій на світовій IT-арені, – прокоментував головний партнер Smartsolutions  , адвокат В’ячеслав Мієнко. – Ми хочемо внести свій вклад в розвиток IT-сфери в нашій країні – дати розробникам можливість займатися своєю прямою справою, не відволікаючись на формальності. Для цього є ми – професійні юристи і тепер резиденти UNIT.city, і свою справу ми знаємо».

Довідка:

Smartsolutions  – група консалтингових компаній, заснована в 2003 році. Пропонує рішення в правовій, податковій та фінансовій сферах. Спеціалізується на комплексному захисті активів і бізнесу, в питаннях захисту інтелектуальної власності, супроводі проектів в сфері IT і технологій.

Рішення
Супровід ІТ проектів
Останні публікації
Оскарження дискримінаційних вимог в публічних закупівлях Оскарження дискримінаційних вимог в публічних закупівлях
У продовження публікацій щодо захисту інтересів клієнтів Smartsolutions в публічних закупівлях ділим
1-03-2023
Боротьба з піратством-2023: одержано черговий обвинувальний вирок суду Боротьба з піратством-2023: одержано черговий обвинувальний вирок суду
Команда практики Аnti-piracy Smartsolutions активно продовжує захист правовласників у боротьбі з пір
24-02-2023
Адвокати вкотре захистили інтереси клієнта в публічних закупівлях Адвокати вкотре захистили інтереси клієнта в публічних закупівлях
У продовження публікацій щодо захисту інтересів клієнтів Smartsolutions в публічних закупівлях ділим
21-02-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone