Smartsolutions Law Group вітає AMOMD з скасуванням граничної постачальницько-збутової надбавки до ціни медичних виробів, придбаних за кошт державного та місцевих бюджетів

Правова група Smartsolutions вітає операторів ринку медичних виробів із прийняттям 6 березня 2019 року Урядом рішення про скасування граничної постачальницько-збутової надбавки у розмірі 10% до ціни медичних виробів, придбаних за кошт державного та місцевих бюджетів.

Таке рішення Уряду є кроком до гармонізації українського законодавства з законодавством Європейського Союзу, в якому відсутнє державне регулювання ціноутворення на медичні вироби, що закуповуються за бюджетні кошти, та до дерегуляції бізнесу в Україні.

Асоціація «Оператори ринку медичних виробів», партнером та членом Правління якої є правова група Smartsolutions, активно виступала за зменшення регуляторного тиску в ціновому регулюванні медичних виробів. Зокрема, з метою скасування граничних надбавок Асоціація розробила проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2008 року № 955», якою встановлені граничні надбавки до ціни медичних виробів, що придбаваються за кошт державного та місцевих бюджетів.

Після скасування граничних надбавок на медичні вироби та медичну техніку оператори ринку позбавляться додаткового адміністративного тиску в процесі формування цін, зникають штучні торгівельні перепони у доступі медичної техніки та медичних виробів до закладів охорони здоров’я, що фінансуються з коштів державного та місцевих бюджетів, знизяться корупційні ризики, пов’язані із застосуванням граничної надбавки. Скасування граничних надбавок в цілому позитивно вплине на розвиток конкуренції на ринку медичних виробів.

Рішення уряду набуде чинності з дати його офіційної публікації.

Останні публікації
Відгуки клієнтів про компанію Smartsolutions Відгуки клієнтів про компанію Smartsolutions
Про експертність команди свідчать схвальні відгуки клієнтів, які залишаються із Smartsolutions на ро
15-09-2022
Супроводили процес бюджетного відшкодування ПДВ Супроводили процес бюджетного відшкодування ПДВ
Сьогодні хотіли би поділитися успішним кейсом Smartsolutions щодо супроводження процесу бюджетного в
14-09-2022
Борці з піратством  підвищують кваліфікацію Борці з піратством підвищують кваліфікацію
Захист правовласників та боротьба з інтернет-піратством є одним з найважливіших напрямків роботи адв
2-09-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone