Ми – сучасна та професійна консалтингова компанія, яка безперервно розвивається та вдосконалюється. Саме тому Smartsolutions приділяє значну увагу концепції lifelong learning, яка останнє десятиліття набуває значної популярності в усьому світі.

Lifelong learning – це безперервне навчання протягом усього життя з метою постійного отримання нових знань та навичок у своїй професійній сфері або задля освоєння нового фаху чи саморозвитку.

Чому цей підхід до освіти такий актуальний сьогодні?

Сучасна людина знаходиться в епіцентрі стрімкого інформаційного прогресу. Єдиний спосіб встигати за змінами, залишаючись потрібним фахівцем у будь-якій сфері – це регулярне підвищення кваліфікації, поглиблення знань у своїй ніші, навчання суміжних напрямів, вивчення нових технологій. Сьогодні амбіційні спеціалісти постійно прагнуть актуалізувати здобуті знання та навички, щоб завжди залишатися на плаву.

Команда Smartsolutions – фахівці, які не втомлюються навчатись та поглиблювати знання як у компанії, так і за її межами – адже відчувають цінність підвищення професійних навичок та отримують щире задоволення від самовдосконалення!

Так, ми повсякчас долучаємось до освітніх заходів, щороку підвищуємо кваліфікацію та навчаємось нових напрямів та технологій. Такий підхід дозволяє нам у результаті максимально професійно та комплексно підходити до рішення завдань будь-якої складності.

Попри те, що останній рік став справжнім викликом для українського бізнесу та фахівців усіх без винятку сфер, наша команда продовжує здобувати високі результати! Ділимось особистими та командними успіхами smart-фахівців у 2022 році.

Влітку 2022 року адвокат Віталій Волошин пройшов поглиблений курс з авторського права і суміжних прав WIPO DL-201, успішно склав підсумковий іспит та одержав черговий сертифікат Академії WIPO – провідного міжнародного центру навчання, підготовки та підвищення кваліфікації Всесвітньої організації інтелектуальної власності. Нещодавно Віталій прослухав ще один курс WIPO DL511, що має назву «Ліцензування програмного забезпечення, включаючи програмне забезпечення з відкритим кодом» і наразі готується до здачі іспиту.

Станіслав Кулик, адвокат та керівник напрямку захисту бізнесу займається науковою діяльністю та другий рік навчається в аспірантурі Відділу проблем кримінального права, кримінології та судоустрою Інституту держави і права ім. В.М. Корецького.

Окрім того, згідно Порядку підвищення кваліфікації адвокатів України Віталій та Станіслав разом з іншими адвокатами Smartsolutions, серед яких Сергій Крутій, Микола Крупка та партнер Smartsolutions Олександр Папуця виконали вимоги щодо підвищення кваліфікації за 2022 рік, здобувши відповідні сертифікати.

Оскільки ключовою спеціалізацією Smartsolutions є супровід ІТ-проектів, наша команда добре розуміє, як працює ІТ-індустрія в Україні. Аби постійно тримати руку на пульсі та бути в курсі усіх юридичних нюансів супроводу цієї сфери бізнесу, восени юристи Smartsolutions розпочали навчання на курсі Digital law. Олександр Морозюк, Анатолій Житник, Катерина Демченко та партнерка Smartsolutions Анна Савченко засвоюють знання про спеціалізовані елементи роботи ІТ-юриста, такі як оподаткування, корпоративна структура, укладання договорів, інтелектуальна власність у сфері ІТ-бізнесу.

Професія бухгалтера та податкового  консультанта завжди вимагає самовдосконалення та постійного розвитку через навчання. Тому спеціалісти Smartsolutions не зупиняються на досягнутому і прагнуть нових знань та експертиз.

Так, Вероніка Тринчук на початку 2022 року отримала базові навички по веденню бухгалтерського обліку для нерезидентів на курсах по обліку ЗЕД в Навчальному центрі Інновацій, а наразі вивчає фінансову англійську для бухгалтерів від платформи 7eminar.com. Ще в лютому Наталя Сарнацька здобула свідоцтво про підвищення кваліфікації, а влітку бухгалтерки успішно пройшли онлайн-курс поглибленого вивчення національних стандартів бухгалтерського обліку та отримали сертифікат про його проходження.

У період з червня по серпень 2022 року директорка департаменту бухгалтерського та податкового обліку Анастасія Шостак проходила навчання на курсі по вивченню стандартів міжнародної фінансової звітності, що став основою для підготовки до здачі іспиту на отримання сертифіката ACCA DipIFR. Знання, отримані в результаті навчання, Анастасія вважає запорукою успішного професійного зростання.

Фахівчині з департаменту бухгалтерського та податкового обліку стверджують, що планують і надалі розвиватись та не зупинятись на досягнутому! У їхніх планах – новий курс «Податки в Україні», до якого мають намір долучитись наприкінці листопада.

Розвиваючи нові напрямки діяльності, навесні 2022 року менеджерка по роботі з клієнтами Тетяна Горкун розпочала навчання основ веб-дизайну та здобула навички дослідження ЦА, прототипування, знання основ композиції, кольору та типографіки, які успішно застосовує у своїй діяльності, а наразі поглиблює ці знання та продовжує навчання на курсі «UX/UI дизайну».

Smartsolutions підтримує прагнення учасників своєї команди опановувати нові сфери професійної діяльності, відтак мотивує та спрямовує їх на саморозвиток. У серпні 2022 року контент-менеджерка Дарина Брильова отримала сертифікат про нові компетенції у сфері копірайтингу, що стали у пригоді для написання текстів та контенту для бізнесу, і сьогодні продовжує навчання на онлайн-курсі «Маркетинг у соціальних мережах», реалізований за підтримки USAID.

Запорука прагнення команди до безперервного навчання – це не лише особисте бажання кожного до саморозвитку, а й мотивація та сприятливі умови для навчання в компанії. Так, восени 2022 року Тетяна Тезик, Smartsolutions HR-Manager, розпочала здобувати навички правильного встановлення цілей для співробітників на період адаптації в компанії, оцінювання їх ефективності, а також продовжує поглиблювати розуміння тонкощів взаємодії в команді та складання системи мотивації для команди.

Smartsolutions – команда професіоналів, що завжди прагне саморозвитку, розширення своїх компетенцій та становлення кожного як висококласного спеціаліста. Відтак для нас lifelong learning – один із важливих підходів, яким ми послуговуємось в компанії, що своєю чергою дозволяє системно проходити якісні зміни, адаптуючись до сучасних потреб ринку, а також активно розвивати нові напрямки діяльності.

Контактна особа
Дарина Брильова
Дарина Брильова
Контент-менеджерка
Дізнатися більше
Останні публікації
Надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних Надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних
Складні часи переживають зараз всі в Україні. Нелегко доводиться і бізнесу. Як ніколи йому потрібна
3-03-2023
Оскарження дискримінаційних вимог в публічних закупівлях Оскарження дискримінаційних вимог в публічних закупівлях
У продовження публікацій щодо захисту інтересів клієнтів Smartsolutions в публічних закупівлях ділим
1-03-2023
Боротьба з піратством-2023: одержано черговий обвинувальний вирок суду Боротьба з піратством-2023: одержано черговий обвинувальний вирок суду
Команда практики Аnti-piracy Smartsolutions активно продовжує захист правовласників у боротьбі з пір
24-02-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone