ДЕК-2018: Smartsolutions представили SUDUM – інструмент боротьби з онлайн-піратством

2 червня Smartsolutions Law Group прийняла участь в масштабному міжнародному заході – ДЕК-2018 (Дні електронних комунікацій) і представила професійному товариству SUDUM – технологічно-правовий інструмент для захисту прав інтелектуальної власності, продукт партнерства Smartsolutions та «1+1 медіа».

На конференції ДЕК партнер компанії, адвокат, керівник судового департаменту Олександр Папуця виступив з доповіддю «Синергія технологій і права». У виступі йшлося про особливості роботи і переваги SUDUM, а також про важливість комплексного підходу до боротьби з піратством – коли результат приносить об’єднання можливостей програмного продукту з професійною юридичною експертизою. Спікер Smartsolutions на прикладах роботи системи продемонстрував колегам ефективність синергії технології і права в рамках проекту SUDUM: 113 активних проектів, 15 кримінальних проваджень в Україні, понад 200 тис. видалених нелегальних відео-копій, 72 тис. виключених з пошукових результатів сторінок, 100% видалення нелегального контенту на популярних відео-хостингах, видалення нелегального контенту в соцмережах, розкриття схем нелегального фінансування піратів і ін. В обговоренні також взяв участь Артем Льозін, керівник «1+1 video» і проекту SUDUM.

«Досвід роботи з SUDUM свідчить, що успішні рішення для найскладніших завдань – це завжди симбіоз технологічних рішень і експертизи фахівців, – зазначив партнер Smartsolutions Law Group Олександр Папуця – Наскільки б цифровою і технологічною не була б наша реальність, все ще існує широкий спектр завдань, які не можна вирішити тільки за допомогою програмного продукту. Роботами людину поки не замінити, і система SUDUM це підтверджує: кращі результати ми отримуємо саме за рахунок синергії технологій і досвіду профі – в даному випадку, професійних адвокатів».

Smartsolutions Law Group є ексклюзивним юридичним партнером «1+1 медіа». В рамках спільного проекту «1+1 медіа» надає технічне рішення – моніторинг і видалення нелегальних копій контенту, а Smartsolutions Law Group надає правову допомогу щодо захисту інтересів правовласників.

Довідка:

Smartsolutions Law Group – група консалтингових компаній, заснована в 2003 році. Пропонує рішення в правовій, податковій та фінансовій сферах. Спеціалізується на комплексному захисті активів і бізнесу, в питаннях захисту інтелектуальної власності, супроводі проектів в сфері IT і технологій.

Дні електронних комунікацій – міжнародний галузевий захід для операторів телекомунікацій, постачальників аудіовізуальних медіа-послуг, електронних ЗМІ, операторів кабельного телебачення, виробників і дистриб’юторів обладнання і технологій. Щорічно на ДЕК гравці ринку обговорюють тренди, перспективи розвитку глобальної мережі, ризики та можливості теле- і онлайн-комунікацій, нові сервіси та технічні досягнення.

Рішення
Борьба с пиратством
Останні публікації
Розширення партнерства Розширення партнерства
Раді привітати Анастасію Шостак із новою роллю в компанії Smartsolutions. З 01.06.2023 року коло пар
1-06-2023
Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні    Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні  
28.04.2023 року набув чинності Закон, який запроваджено Загальний стандарт звітності та належної пер
24-05-2023
Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023 Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023
Про основні зміни, запроваджені Законом України «Про авторське право і суміжні права» – розповіла по
1-05-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone