Захист правовласників та боротьба з інтернет-піратством є одним з найважливіших напрямків роботи адвокатів Smartsolutions.

Успіх у цій сфері потребує постійного самовдосконалення, а тому команда Smartsolutions приділяє значну увагу безперервному підвищенню кваліфікації (lifelong learning). 

Влітку 2022 року адвокат Віталій Волошин пройшов поглиблений курс з авторського права і суміжних прав WIPO DL-201, успішно здав підсумковий іспит та одержав черговий сертифікат Академії WIPO – провідного міжнародного центру навчання, підготовки та підвищення кваліфікації Всесвітньої організації інтелектуальної власності.  

У зоні особливої уваги при проходженні 120-годинного курсу були: 

– останні тенденції, зміни і нові підходи у галузі міжнародного авторського права;

– аналіз міжнародних договорів, директив  Європейського Парламенту та Ради ЄС, судових рішень щодо захисту авторських і суміжних прав на міжнародному рівні;

– проблеми охорони авторських і суміжних прав у мережі Інтернет і електронних інформаційних системах та можливі шляхи їх подолання. 

У складі антипіратської Ініціативи “Чисте Небо” адвокати  Smartsolutions залучені до роботи над удосконаленням законодавства, покращенням стану захисту інтелектуальної власності в мережі Інтернет та боротьби з піратством. 

Крім того, адвокати Smartsolutions беруть активну участь у просвітницьких заходах. Нагадаємо, що наприкінці минулого року ними було проведено онлайн-тренінг для співробітників кіберполіції з актуальних питань боротьби з піратством медіа-контенту. 

Якщо ви потребуєте допомоги у боротьбі з піратством або порушенням прав інтелектуальної власності, звертайтесь до команди Smartsolutions, яка надасть кваліфіковану консультацію та фахову правничу допомогу. Наша команда пропонує рішення у правовій, податковій та фінансовій сферах.

Принагідно повідомляємо, що Smartsolutions разом із Благодійним фондом Smart Angel здійснює збір коштів на потреби Збройних сил України та забезпечення найнеобхіднішим дітей, які постраждали від збройної агресії рф проти України. Підтримати наш проект можна за цим  посиланням.

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Боротьба з піратством
Останні публікації
Захист активів у воєнний час: вилучення транспорту для військових потреб Захист активів у воєнний час: вилучення транспорту для військових потреб
Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Указом Президента України від 24.02.2022р.
9-08-2022
Як отримати податкову знижку на навчання Як отримати податкову знижку на навчання
Мало хто знає, що одним із основних джерел доходу державного бюджету України є податок з доходів фіз
29-07-2022
Найпоширеніші питання, які виникають у громадян після введення воєнного стану Найпоширеніші питання, які виникають у громадян після введення воєнного стану
Від 24 лютого, після повномасштабного вторгнення росії, у країні повністю змінилося життя — діє воєн
27-07-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone