Захист правовласників та боротьба з інтернет-піратством є одним з найважливіших напрямків роботи адвокатів Smartsolutions.

Успіх у цій сфері потребує постійного самовдосконалення, а тому команда Smartsolutions приділяє значну увагу безперервному підвищенню кваліфікації (lifelong learning). 

Влітку 2022 року адвокат Віталій Волошин пройшов поглиблений курс з авторського права і суміжних прав WIPO DL-201, успішно здав підсумковий іспит та одержав черговий сертифікат Академії WIPO – провідного міжнародного центру навчання, підготовки та підвищення кваліфікації Всесвітньої організації інтелектуальної власності.  

У зоні особливої уваги при проходженні 120-годинного курсу були: 

– останні тенденції, зміни і нові підходи у галузі міжнародного авторського права;

– аналіз міжнародних договорів, директив  Європейського Парламенту та Ради ЄС, судових рішень щодо захисту авторських і суміжних прав на міжнародному рівні;

– проблеми охорони авторських і суміжних прав у мережі Інтернет і електронних інформаційних системах та можливі шляхи їх подолання. 

У складі антипіратської Ініціативи “Чисте Небо” адвокати  Smartsolutions залучені до роботи над удосконаленням законодавства, покращенням стану захисту інтелектуальної власності в мережі Інтернет та боротьби з піратством. 

Крім того, адвокати Smartsolutions беруть активну участь у просвітницьких заходах. Нагадаємо, що наприкінці минулого року ними було проведено онлайн-тренінг для співробітників кіберполіції з актуальних питань боротьби з піратством медіа-контенту. 

Якщо ви потребуєте допомоги у боротьбі з піратством або порушенням прав інтелектуальної власності, звертайтесь до команди Smartsolutions, яка надасть кваліфіковану консультацію та фахову правничу допомогу. Наша команда пропонує рішення у правовій, податковій та фінансовій сферах.

Принагідно повідомляємо, що Smartsolutions разом із Благодійним фондом Smart Angel здійснює збір коштів на потреби Збройних сил України та забезпечення найнеобхіднішим дітей, які постраждали від збройної агресії рф проти України. Підтримати наш проект можна за цим  посиланням.

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Боротьба з піратством
Останні публікації
Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році
Адвокат Віталій Волошин розповів про пороги у 2023 році для притягнення до кримінальної відповідальн
25-01-2023
Придбання зброї під час війни Придбання зброї під час війни
Питання права володіння громадян зброєю було актуальним завжди. А у військовий час ця актуальність с
11-11-2022
Працевлаштування іноземців: що змінилось у жовтні 2022 Працевлаштування іноземців: що змінилось у жовтні 2022
Набула чинності нова редакція Закону України «Про зайнятість населення». Юристи Smartsolutions поясн
4-11-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone