Захист правовласників та боротьба з інтернет-піратством є одним з найважливіших напрямків роботи адвокатів Smartsolutions.

Успіх у цій сфері потребує постійного самовдосконалення, а тому команда Smartsolutions приділяє значну увагу безперервному підвищенню кваліфікації (lifelong learning). 

Влітку 2022 року адвокат Віталій Волошин пройшов поглиблений курс з авторського права і суміжних прав WIPO DL-201, успішно здав підсумковий іспит та одержав черговий сертифікат Академії WIPO – провідного міжнародного центру навчання, підготовки та підвищення кваліфікації Всесвітньої організації інтелектуальної власності.  

У зоні особливої уваги при проходженні 120-годинного курсу були: 

– останні тенденції, зміни і нові підходи у галузі міжнародного авторського права;

– аналіз міжнародних договорів, директив  Європейського Парламенту та Ради ЄС, судових рішень щодо захисту авторських і суміжних прав на міжнародному рівні;

– проблеми охорони авторських і суміжних прав у мережі Інтернет і електронних інформаційних системах та можливі шляхи їх подолання. 

У складі антипіратської Ініціативи “Чисте Небо” адвокати  Smartsolutions залучені до роботи над удосконаленням законодавства, покращенням стану захисту інтелектуальної власності в мережі Інтернет та боротьби з піратством. 

Крім того, адвокати Smartsolutions беруть активну участь у просвітницьких заходах. Нагадаємо, що наприкінці минулого року ними було проведено онлайн-тренінг для співробітників кіберполіції з актуальних питань боротьби з піратством медіа-контенту. 

Якщо ви потребуєте допомоги у боротьбі з піратством або порушенням прав інтелектуальної власності, звертайтесь до команди Smartsolutions, яка надасть кваліфіковану консультацію та фахову правничу допомогу. Наша команда пропонує рішення у правовій, податковій та фінансовій сферах.

Принагідно повідомляємо, що Smartsolutions разом із Благодійним фондом Smart Angel здійснює збір коштів на потреби Збройних сил України та забезпечення найнеобхіднішим дітей, які постраждали від збройної агресії рф проти України. Підтримати наш проект можна за цим  посиланням.

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Боротьба з піратством
Останні публікації
Матеріальна допомога від іноземної держави громадянину України – податкові наслідки та декларування за 2022 рік? Матеріальна допомога від іноземної держави громадянину України – податкові наслідки та декларування за 2022 рік?
Бухгалтерка Вероніка Тринчук розповіла, як оподатковується допомога від іноземних держав та міжнарод
26-04-2023
Не все майно подружжя підлягає поділу Не все майно подружжя підлягає поділу
Адвокат Smartsolutions Микола Крупка аналізує сімейний кодекс України й питання поділу майна колишні
17-04-2023
Анулювання кредитів за знищені будинки та автомобілі Анулювання кредитів за знищені будинки та автомобілі
Розглянули детальніше нові пункти в законі, які повинні полегшити становище деяких власників знищено
17-02-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone