18 жовтня 2021 року в рамках співробітництва між антипіратською Ініціативою “Чисте Небо” та Департаментом кіберполіції Національної поліції України, адвокатами Smartsolutions був проведений онлайн-тренінг для фахівців кіберполіції з різних регіонів України.

Привітав учасників вступною промовою, модерував та підвів підсумки заходу керівник Ініціативи “Чисте небо” В’ячеслав Мієнко.

У заході прийняли участь:

  • Адвокат Віталій Волошин з доповіддю  “Характеристики об’єктів інтелектуальної власності медіа-груп. Аудіовізуальний контент”;
  • Керуючий партнер Олександр Папуця з доповіддю на тему “Способи використання об’єктів інтелектуальної власності та види порушень прав в інтернеті”;
  • Керівник практики захисту бізнесу Станіслав Кулик з доповіддю на тему “Визначення вартості прав та шкоди, завданої правовласнику”.

У тренінгу прийняв участь  фахівець із захисту інтелектуальної власності “1+1  Інтернет” адвокат Антон Шадчинев, який розповів про способи дистрибуції контенту та типи прав.

Після доповідей учасники обмінялись думками щодо найбільш проблемних питань та шляхів їх вирішення.

Тренінг є регулярним спільним заходом адвокатів Smartsolutions з кіберполіцією направленим на протидію піратства медіаконтенту, оскільки практика Anti-piracy є однією з ключових для адвокатів Smartsolutions.

«Чисте небо» пропонує комплекс можливих рішень, враховуючи багаторічний досвід своїх учасників-правовласників. Детальніше про Ініціативу можна дізнатись за посиланням.

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Боротьба з піратством
Останні публікації
Розширення партнерства Розширення партнерства
Раді привітати Анастасію Шостак із новою роллю в компанії Smartsolutions. З 01.06.2023 року коло пар
1-06-2023
Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні    Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні  
28.04.2023 року набув чинності Закон, який запроваджено Загальний стандарт звітності та належної пер
24-05-2023
Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023 Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023
Про основні зміни, запроваджені Законом України «Про авторське право і суміжні права» – розповіла по
1-05-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone