18 жовтня 2021 року в рамках співробітництва між антипіратською Ініціативою “Чисте Небо” та Департаментом кіберполіції Національної поліції України, адвокатами Smartsolutions був проведений онлайн-тренінг для фахівців кіберполіції з різних регіонів України.

Привітав учасників вступною промовою, модерував та підвів підсумки заходу керівник Ініціативи “Чисте небо” В’ячеслав Мієнко.

У заході прийняли участь:

  • Адвокат Віталій Волошин з доповіддю  “Характеристики об’єктів інтелектуальної власності медіа-груп. Аудіовізуальний контент”;
  • Керуючий партнер Олександр Папуця з доповіддю на тему “Способи використання об’єктів інтелектуальної власності та види порушень прав в інтернеті”;
  • Керівник практики захисту бізнесу Станіслав Кулик з доповіддю на тему “Визначення вартості прав та шкоди, завданої правовласнику”.

У тренінгу прийняв участь  фахівець із захисту інтелектуальної власності “1+1  Інтернет” адвокат Антон Шадчинев, який розповів про способи дистрибуції контенту та типи прав.

Після доповідей учасники обмінялись думками щодо найбільш проблемних питань та шляхів їх вирішення.

Тренінг є регулярним спільним заходом адвокатів Smartsolutions з кіберполіцією направленим на протидію піратства медіаконтенту, оскільки практика Anti-piracy є однією з ключових для адвокатів Smartsolutions.

«Чисте небо» пропонує комплекс можливих рішень, враховуючи багаторічний досвід своїх учасників-правовласників. Детальніше про Ініціативу можна дізнатись за посиланням.

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Боротьба з піратством
Останні публікації
Гранти для агросектору (садівництво, ягідництво, виноградництво) Гранти для агросектору (садівництво, ягідництво, виноградництво)
Юристка Катерина Овчарук детально ознайомилась з умовами грантів для сектору садівництва, ягідництва
3-02-2023
Аукціони тимчасово скасовано! Аукціони тимчасово скасовано!
Розглядаємо деякі надважливі зміни до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і
3-01-2023
Новини компанії Новини компанії
Дорогі клієнти та партнери! Наша компанія продовжує працювати – попри атаки ворога та збої в елек
23-12-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone