18 жовтня 2021 року в рамках співробітництва між антипіратською Ініціативою “Чисте Небо” та Департаментом кіберполіції Національної поліції України, адвокатами Smartsolutions був проведений онлайн-тренінг для фахівців кіберполіції з різних регіонів України.

Привітав учасників вступною промовою, модерував та підвів підсумки заходу керівник Ініціативи “Чисте небо” В’ячеслав Мієнко.

У заході прийняли участь:

  • Адвокат Віталій Волошин з доповіддю  “Характеристики об’єктів інтелектуальної власності медіа-груп. Аудіовізуальний контент”;
  • Керуючий партнер Олександр Папуця з доповіддю на тему “Способи використання об’єктів інтелектуальної власності та види порушень прав в інтернеті”;
  • Керівник практики захисту бізнесу Станіслав Кулик з доповіддю на тему “Визначення вартості прав та шкоди, завданої правовласнику”.

У тренінгу прийняв участь  фахівець із захисту інтелектуальної власності “1+1  Інтернет” адвокат Антон Шадчинев, який розповів про способи дистрибуції контенту та типи прав.

Після доповідей учасники обмінялись думками щодо найбільш проблемних питань та шляхів їх вирішення.

Тренінг є регулярним спільним заходом адвокатів Smartsolutions з кіберполіцією направленим на протидію піратства медіаконтенту, оскільки практика Anti-piracy є однією з ключових для адвокатів Smartsolutions.

«Чисте небо» пропонує комплекс можливих рішень, враховуючи багаторічний досвід своїх учасників-правовласників. Детальніше про Ініціативу можна дізнатись за посиланням.

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Боротьба з піратством
Останні публікації
Адвокати Smartsolutions вчергове захистили в суді інтереси клієнта у спорі з податковими органами Адвокати Smartsolutions вчергове захистили в суді інтереси клієнта у спорі з податковими органами
24 травня 2022 р. Київський окружний адміністративний суд повністю задовольнив підготовлений адвокат
27-05-2022
Зміни щодо оподаткування ввізним митом транспортних засобів Зміни щодо оподаткування ввізним митом транспортних засобів
В умовах війни росії з Україною як ніколи постає питання ефективного вдосконалення українського зако
26-04-2022
Ми готові надати підтримку! Ми готові надати підтримку!
Дорогі наші друзі, колеги та партнери! У цей важкий для нашої країни час ми впевнені в тому, що єдні
4-04-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone