На сьогодні розвиток персонального бренду через соціальні мережі надзвичайно популярний. Такий спосіб заробітку є популярним не тільки через цікавість та креативність, а ще й через високооплачуваність. Раніше, ми розповідали як вести блогерську діяльність законно, для зручності лишаємо посилання.

Після розкрутки свого профілю в соціальних мережах, блогери зіштовхуються з одним нюансом – ім’я їхньої сторінки можуть «поцупити», використовувати у власних інтересах без їхнього відома та відповідно дозволу. Такі дії, можуть призвести до втрати хорошої репутації в соціальних мережах та зменшення пропозицій від рекламодавців.

Щоб убезпечити налагоджену блогерську діяльність, ми пропонуємо захистити свій Nickname, тобто власний бренд в соціальних мережах. Для ефективного захисту, радимо зареєструвати Nickname як торгову марку( Далі –ТМ). Дана можливість передбачена п.2 ст. 5 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг».

Процес реєстрації ТМ доволі простий та зрозумілий. Для цього юристам необхідно від вас отримати наступні відомості:

  1. Правильне написання вашого Nickname.

  2. Скан-копії ваших документів для уповноваження осіб на реєстрацію ТМ, щоб вашу участь у цьому процесі скоротити до мінімуму (вас більше нічого не відволікатиме від розробки креативних рекламних кампаній).

  3. Затверджений перелік товарів і послуг, згрупованих за Міжнародною класифікацією товарів і послуг для реєстрації знаків (МКТП). Ми вам допоможемо вибрати перелік , що буде підходити саме для вас.

Після успішної реєстрації, охорона вашого Nickname діятиме 10 років. Важливо, ви матимете змогу продовжити дію свідоцтва. Також, ви отримуєте наступні переваги:

  • Ваш Nikname більше не зможуть використати інші особи.

  • Використання ТМ буде можливе лише за вашою згодою як власника.

  • Ви як власник, матимете повноцінне право забороняти використовувати ваш Nick, у разі необхідності.

  • З наявністю свідоцтва про реєстрацію власної торгівельної марки, є можливість зареєструвати домен першого рівня на території України.

Тож, радимо вам не зволікати з захистом власного Nickname. У випадку виникнення запитань або потреби щодо супроводження процесу реєстрації Nickname як ТМ, фахівці Smartsolutions Law Group – допоможуть з вашим питанням.

Контактна особа
Катерина Демченко
Катерина Демченко
Помічниця юриста
Дізнатися більше
Рішення
Інтелектуальна власність
Захист бізнесу та активів
Останні публікації
Адвокати Smartsolutions вчергове захистили в суді інтереси клієнта у спорі з податковими органами Адвокати Smartsolutions вчергове захистили в суді інтереси клієнта у спорі з податковими органами
24 травня 2022 р. Київський окружний адміністративний суд повністю задовольнив підготовлений адвокат
27-05-2022
«Гіг-контракт»: що це та які його визначні умови? «Гіг-контракт»: що це та які його визначні умови?
15 липня 2021 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про стимулювання розвитку цифрової економік
26-05-2022
Успішне оскарження рішення замовника про проведення переговорної процедури можливе Успішне оскарження рішення замовника про проведення переговорної процедури можливе
У продовження публікацій щодо захисту інтересів клієнтів Smartsolutions в публічних закупівлях повід
6-05-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone