На сьогодні розвиток персонального бренду через соціальні мережі надзвичайно популярний. Такий спосіб заробітку є популярним не тільки через цікавість та креативність, а ще й через високооплачуваність. Раніше, ми розповідали як вести блогерську діяльність законно, для зручності лишаємо посилання.

Після розкрутки свого профілю в соціальних мережах, блогери зіштовхуються з одним нюансом – ім’я їхньої сторінки можуть «поцупити», використовувати у власних інтересах без їхнього відома та відповідно дозволу. Такі дії, можуть призвести до втрати хорошої репутації в соціальних мережах та зменшення пропозицій від рекламодавців.

Щоб убезпечити налагоджену блогерську діяльність, ми пропонуємо захистити свій Nickname, тобто власний бренд в соціальних мережах. Для ефективного захисту, радимо зареєструвати Nickname як торгову марку (Далі –ТМ). Дана можливість передбачена п.2 ст. 5 Закону України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг».

Процес реєстрації ТМ доволі простий та зрозумілий. Для цього юристам необхідно від вас отримати наступні відомості:

  1. Правильне написання вашого Nickname.

  2. Скан-копії ваших документів для уповноваження осіб на реєстрацію ТМ, щоб вашу участь у цьому процесі скоротити до мінімуму (вас більше нічого не відволікатиме від розробки креативних рекламних кампаній).

  3. Затверджений перелік товарів і послуг, згрупованих за Міжнародною класифікацією товарів і послуг для реєстрації знаків (МКТП). Ми вам допоможемо вибрати перелік , що буде підходити саме для вас.

Після успішної реєстрації, охорона вашого Nickname діятиме 10 років. Важливо, ви матимете змогу продовжити дію свідоцтва. Також, ви отримуєте наступні переваги:

  • Ваш Nikname більше не зможуть використати інші особи.

  • Використання ТМ буде можливе лише за вашою згодою як власника.

  • Ви як власник, матимете повноцінне право забороняти використовувати ваш Nick, у разі необхідності.

  • З наявністю свідоцтва про реєстрацію власної торгівельної марки, є можливість зареєструвати домен першого рівня на території України.

Тож, радимо вам не зволікати з захистом власного Nickname. У випадку виникнення запитань або потреби щодо супроводження процесу реєстрації Nickname як ТМ, фахівці Smartsolutions Law Group – допоможуть з вашим питанням.

Контактна особа
Катерина Демченко
Катерина Демченко
Помічниця юриста
Дізнатися більше
Рішення
Інтелектуальна власність
Захист бізнесу та активів
Останні публікації
Гранти для агросектору (садівництво, ягідництво, виноградництво) Гранти для агросектору (садівництво, ягідництво, виноградництво)
Юристка Катерина Овчарук детально ознайомилась з умовами грантів для сектору садівництва, ягідництва
3-02-2023
Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році
Адвокат Віталій Волошин розповів про пороги у 2023 році для притягнення до кримінальної відповідальн
25-01-2023
Використання ФОП валютного рахунку за кордоном Використання ФОП валютного рахунку за кордоном
У ФОП, що перебувають за кордоном, виникає питання: як розраховуватись за повсякденні витрати, не вт
20-01-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone