Шановні читачі, щиро сподіваємось, що ви у безпеці й у вас все добре!

У продовження публікацій щодо захисту інтересів клієнтів Smartsolutions в публічних закупівлях ділимося з вами досвідом оперативної допомоги учаснику і постійному нашому клієнтові в питаннях оскарження умов тендерної документації та виправлення недоліків в тендерній пропозиції в одній із закупівель.

У цій конкретній закупівлі адвокат Smartsolutions Сергій Крутій проаналізував тендерну документацію, виявив у ній явно дискримінуючі вимоги, звернув увагу на деякі спірні моменти щодо документального підтвердження наявності матеріально-технічної бази учасника. Зрештою ним було підготовлено вимогу замовнику про усунення порушення під час проведення тендеру. 

Враховуючи те, що замовником не було задоволено вимоги про усунення дискримінуючих положень у тендерній документації, адвокат підготував відповідну скаргу Колегії АМКУ. 

Разом з цим замовник, не очікуючи результату розгляду скарги Колегією АМКУ, погодився з викладеними в скарзі вимогами скаржника,  та з власної ініціативи вніс необхідні учаснику зміни до тендерної документації.

Окрім того, в цій закупівлі замовником у відповідності до ч. 9 статті 26 Закону України «Про публічні закупівлі» повідомлено учасника про виявлення невідповідностей у тендерній пропозиції та необхідність їх усунення протягом 24 годин. Завдяки роботі адвоката такі невідповідності були оперативно усунуті.

Зрештою клієнт Smartsolutions став переможцем у закупівлі на суму понад 500 тисяч гривень.

Smartsolutions вже багато років спеціалізується на рішеннях у правовій, податковій та фінансовій сферах, вирішуючи найскладніші завдання наших клієнтів. Пам’ятайте: якщо ваші права як учасника публічних закупівель порушено захищайте їх до кінця та оскаржуйте неправомірні рішення замовників до Колегії АМКУ, і в цьому вам професійно допоможуть фахівці та адвокати команди Smartsolutions. 

Наразі в Україні триває війна і вся наша країна працює в умовах воєнного стану з певними обмеженнями, в тому числі це стосується і сфери публічних закупівель. Але ми всі впевнені у нашій перемозі над ворогом, яку здобудемо спільними зусиллями, а наша команда й надалі буде захищати ваші права як учасника закупівель. 

Шановні клієнти, Smartsolutions разом із Благодійним фондом «Smart Angel» здійснює збір коштів на потреби Збройних сил України та забезпечення найнеобхіднішим дітей, які постраждали від збройної агресії рф проти України. Підтримати наш проект можна за посиланням. 

Бажаємо здоров’я і перемоги над ворогом! Слава Україні!

Контактна особа
Сергій Крутій
Сергій Крутій
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Захист бізнесу та активів
Захист активів
Публічні закупівлі
Останні публікації
Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році
Адвокат Віталій Волошин розповів про пороги у 2023 році для притягнення до кримінальної відповідальн
25-01-2023
Придбання зброї під час війни Придбання зброї під час війни
Питання права володіння громадян зброєю було актуальним завжди. А у військовий час ця актуальність с
11-11-2022
Працевлаштування іноземців: що змінилось у жовтні 2022 Працевлаштування іноземців: що змінилось у жовтні 2022
Набула чинності нова редакція Закону України «Про зайнятість населення». Юристи Smartsolutions поясн
4-11-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone