У рамках співробітництва між антипіратською «Ініціативою «Чисте небо» та IAB Ukraine (некомерційна організація, мета якої – сприяти розвитку інтерактивної реклами в Україні) у листопаді 2021 року була завершена спільна розробка Гайду № 3, присвяченого співпраці з WIPO Alert.

Гайд підготовлено з метою інформування гравців українського ринку інтерактивної реклами про переваги та особливості використання глобальної платформи WIPO ALERT – міжнародного «чорного списку» (blacklist) веб-сайтів та мобільних додатків, які свідомо сприяють порушенню авторського права.

У роботі над проєктом взяли активну участь керуючий партнер адвокатського об’єднання Smartsolutions Олександр Папуця та адвокат Віталій Волошин, які поділилися актуальними кейсами застосування WIPO ALERT в Україні, роз’яснили переваги, механізм роботи та порядок приєднання гравців ринку до міжнародної платформи.

Текст Гайду № 3 «Співпраця з WIPO Alert» доступний за посиланням.

Нагадаємо, у 2021 році адвокати Smartsolutions брали активну участь у розробці попередніх спільних гайдів «Чистого неба» та IAB Ukraine, зокрема, Гайду №1 та Гайду №2 з питань захисту правовласників контенту, які присвячені використанню національного чорного списку сайтів, до яких є претензії правовласників http://blacklists.org.ua/ а також захисту фотоконтенту.

«Чисте небо» пропонує комплекс можливих рішень, з огляду на багаторічний досвід своїх учасників-правовласників. Детальніше про Ініціативу можна дізнатись за посиланням.

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Боротьба з піратством
Останні публікації
Відгуки клієнтів про компанію Smartsolutions Відгуки клієнтів про компанію Smartsolutions
Про експертність команди свідчать схвальні відгуки клієнтів, які залишаються із Smartsolutions на ро
15-09-2022
Супроводили процес бюджетного відшкодування ПДВ Супроводили процес бюджетного відшкодування ПДВ
Сьогодні хотіли би поділитися успішним кейсом Smartsolutions щодо супроводження процесу бюджетного в
14-09-2022
Борці з піратством  підвищують кваліфікацію Борці з піратством підвищують кваліфікацію
Захист правовласників та боротьба з інтернет-піратством є одним з найважливіших напрямків роботи адв
2-09-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone