ТОВ «Торгові системи» – Ucloud
Дарʼя Кривенко , засновниця

Неодноразово говорили, що UCloud – це компанія про цінності! Безперечно, так і є.
Найбільше ми цінуємо плідну і довірливу співпрацю з клієнтами та партнерами. Саме так характеризуємо роботу зі Smartsolutions, юридичною компанією, яка протягом 19 років на ринку зарекомендувала себе як найкращих професіоналів своєї справи!
Історія співпраці UCloud та Smartsolutions триває понад три роки. Отримуємо якісну правову допомогу та професійний аналіз у складанні договорів, тендерної документації, консультації щодо змін в законодавстві та іншу підтримку в царині юриспруденції.
“Надійний партнер, на якого можна покластись в будь-якій юридичній ситуації”, – ось влучна характеристика компанії Smartsolutions очима UCloud.

clario

«Clario Tech» (Велика Британія)
Вʼячеслав Коломійчук, засновник

Як кожен бізнес, наша компанія час від часу зіштовхується із завданнями, рішення яких потребують допомоги відповідних експертів. Так у 2020 році ми почали співпрацювати з компанією Smartsolutions, звернувшись з проблемою, яку їм вдалось вирішити шляхом укладення мирової угоди. Відтоді наші відносини мають характер надійного партнерства. Наразі ми продовжуємо співпрацю з питань реструктуризації бізнесу, рекомендуючи Smartsolutions як професійну команду, зокрема кваліфікованих юристів та адвокатів, що професійно вирішують навіть найскладніші завдання.

ЛНК

ТОВ «ЛНК» (США) ­
Володимир Баннов, співзасновник, учасник

Компанія супроводжує реалізацію першого в Україні комерційного проекту в сфері альтернативної енергетики, повʼязаного з будівництвом та експлуатацією комплексних інженерних споруд із системою збору біогазу полігонів твердих побутових відходів для виробництва електроенергії по всій території України.

В сферу основних завдань компанії входить організація корпоративних відносин, супровід процесів будівництва обʼєктів, земельні питання, а також аналіз ризиків з побудови правовідносин с нашими контрагентами. Варто відмітити якісний підхід спеціалістів Smartsolutions до комплексного аналізу ситуації та своєчасного надання необхідних рекомендацій, повʼязаних з прийняттям управлінських рішень.

ТОВ «Шнейдер Електрик Україна»
Сергій Андрейчук, фінансовий директор

За останні 5 років нашої співпраці компанією було успішно виконано завдання щодо побудови системи договірних відносин з мережею наших партнерів, оформлено будівельну ліцензію, реалізовано проект захисту інтелектуальної власності компанії шляхом внесення торгових марок до митного реєстру об’єктів інтелектуальної власності. Крім того, ми регулярно звертаємося до фахівців компанії за отриманням консультацій у галузі господарського, податкового права та сфери інтелектуальної власності, рівень яких можна оцінити як стабільно високий. Дякуємо за співпрацю та якісну підтримку нашого бізнесу.

Ксенія Пясецька, юрист

За роки співпраці, Smartsolutions зарекомендувала себе в якості чесного та ділового партнера, який несе відповідальність за свої слова та результати своєї роботи. Завдяки професійним діям юристів ми вирішили ряд важливих завдань для ТОВ “Шнейдер Електрик Україна”. Особливу подяку хотілось би надати Вячеславу Мієнку – незмінному керівникові Smartsolutions, який  є не тільки професійним юристом, але й грамотним керівником компанії, що позитивно впливає на побудову роботи з клієнтами та своєчасне вирішення поставлених завдань.

ТОВ «Ер Лікід Велдінг Україна» (Франція)
Ігор Лібман, директор

Наша компанія працює в Україні з 2006 року, поставляючи місцевим замовникам обладнання та матеріали для зварювання, які виробляють заводи групи ALW в країнах ЄС. У щоденній роботі ми неодноразово зіштовхувались з ситуаціями, які вимагали компетентної юридичної підтримки –­­ як в частині аналізу українського та іноземного законодавства, розробки та супровід договорів з клієнтами та підрядниками, так і в питаннях взаємодії та вирішення спірних моментів з державними органами, кредитними організаціями і т.д. Сучасна кваліфікована консультація доповнює “картину”, виявляючи можливі “підводні камені” в тій чи іншій ситуації, допомагає управлінцю приймати правильні рішення. У таких випадках ми уже тривалий час співпрацюємо з Правовою групою “Смарт Солюшнз”. Саме якість, швидкість та повнота інформації, що надається, роблять їх нашими ідеальними юридичними партнерами.

Представництво «Джіі Грід ГМБХ» (Німеччина)
Катерина Кохлер, фінансовий менеджер

Дякуємо за компетентну підтримку в створенні на території України постійного представництва іноземної компанії з правом ведення господарської діяльності, а саме в питаннях реєстраціїї представництва, передачі активів та переведення персоналу, оподаткування операцій представництва та інші питання. Приємно відмітити професійний підхід, компетентність та швидкість реагування цієї компанії. Рекомендуємо Smartsolutions як надійного партнера та досвідченого консультанта в сфері права та оподаткування.

ТОВ «Електроконтракт»
Володимир Юнко, співзасновник, учасник

Маючи бізнес відносини з цією компанією понад 5 років, хочемо відзначити високі компетенції в галузі права та оподаткування, а також нестандартний підхід у вирішенні поставлених клієнтом завдань, що є важливою конкурентною перевагою для консалтингової компанії, що спеціалізується на господарському праві та супроводі бізнесу.

ТОВ «Автоформула плюс»
Тамара Крутоног, генеральний директор

Вперше звернулася до фірми 8 років тому із завданням переоформлення корпоративних документів, і з цього моменту будь-коли можу отримати професійну юридичну консультацію. Важко перерахувати обсяг виконаних завдань за цей період. Це і успішно виграні суди, і грамотно укладені договори, і екстрена юридична консультація. Спектр послуг, що надається компанією, настільки широкий і професійний, що мені, як керівнику, полегшує ведення бізнесу, і не менш важливо – економить час і гроші! Звертайтеся до цієї фірми, там Ви завжди отримаєте професійну допомогу!

Leadre Snack

ТОВ «Лідер Снек»
Оксана Пащенко, директор

З компанією Smartsolutions ми познайомились в 2016 році. Юристи компанії не тільки надали якісні консультаційні послуги в сфері структурування бізнесу і міжнародного податкового планування, але і допомогли реалізувати заплановані дії. За час співпраці спеціалісти компанії проявили творчий підхід, високий професіоналізм і оперативність у виконанні зазначених завдань.

Представництво «Текнолоджі Менеджмент Кампані, Інк» (США)
Віталій Муравйов, директор представництва

Ми вдячні спеціалістам компанії за консультування в рамках міжнародного проекту, повʼязаного із будівництвом обʼєкту “Укриття” на ЧАЕС та захист наших інтересів в суді. Ми повністю задоволені підходами команди до обслуговування своїх клієнтів та результатом нашої співпраці в цілому.

 

ТОВ «Гранд Косметік»
Ольга Носач, директор

Правова група Smartsolutions була залучена для супроводу діяльності нашої компанії в декількох напрямках. Фахівці Правової групи надавали кваліфіковану та швидку допомогу при вирішенні всіх питань щодо супроводу діяльності компанії, а саме: реєстрації нашого нового навчально-освітнього проекту – Grand Cosmetic Education, аналізі договорів про співпрацю в рамках V Щорічної Конференції «Anti-Age як стиль життя» , а також підготовці документів та реєстрації ТМ Гранд Косметик. Окремо хотіли б також висловити подяку за професіоналізм та оперативність у супроводі процедури реєстрації прав інтелектуальної власності. Колектив компанії Grand Cosmetic бажає Правовій групі подальших професійних успіхів!

 

Громадська організація «Всеукраїнська рада Голів ОСМД»
Наталія Олійник, директор

Smartsolutions Law Group є юридичним партнером та радником нашої Громадської організації «ВСЕУКРАЇНСЬКА РАДА ГОЛІВ ОСББ» з моменту її створення. Організація має на меті відстоювання інтересів співвласників у багатоквартирних будинках, які створили ОСББ, на регіональному та національному рівні ОСББ. Незважаючи на низку проблемних питань, що виникають у процесі здійснення діяльності ОСББ та вимагають прийняття зважених рішень на законодавчому рівні, серед завдань нашої організації виникає одне з основних завдань – це прийняття узгоджених рішень влади з представниками ОСББ усієї країни, з урахуванням особливостей взаємовідносин між ОСББ та виконавцями житлово -комунальних послуг. Фахівці компанії допомогли не лише у створенні Організації, а й сприяли побудові мережі відокремлених підрозділів у 14 областях України, а також забезпечили отримання для Організації всеукраїнського статусу. Ми вдячні юристам компанії за реалізацію наших ідей та плануємо залучати їх надалі для розробки проектів нормативно-правових актів, спрямованих на вдосконалення законодавства у сфері житлово-комунального господарства.

немецкая школа

Приватний загальноосвітній навчальний заклад «Німецько-українська міжкультурна школа в м. Києві»
Альона Степанова, замісник директора по адміністративній роботі

Дякуємо компанії за компетентну підтримку в оформленні необхідних дозвільних документів для наших співробітників – нерезидентів. Особливо хочеться відзначити професіоналізм співробітників, їхню клієнтоорієнтованість, відповідальність у підході до вирішення поставлених завдань та оперативність реагування. Рекомендуємо Smartsolutions  як досвідченого та компетентного партнера.

Dinners

ТОВ «Діннерз»
Наталія Пахольчук, директор

Наша співпраця з компанією Smartsolutions продовжується з 2016 року. За цей час ми змогли переконатись в професійності та відповідальності цієї команди. Компанія допомогла реалізувати для нас ряд проектів по відкриттю закладів громадського харчування та продовжує надавати юридичну підтримку та допомогу нашій діяльності.

Особливо хочеться відмітити індивідуальний  та творчий підхід до виконання поставлених завдань та готовність швидко реагувати на зміну обставин.

 

ТОВ «Мертен Україна» (Німеччина)
Сергій Ярчук, директор

Протягом трьох років працювали щодо правового супроводу бізнесу, включаючи розробку внутрішніх та зовнішньоекономічних договорів, а також судове та досудове стягнення заборгованості від контрагентів. Проведеною роботою ми були дуже задоволені, результати роботи подавалися у строки, і найголовніше – з урахуванням специфіки нашої діяльності та бізнес-процесів. З розробленими типовими договорами в нас ніколи не було проблем ні з постачальниками, ні з покупцями – їх дані договори також влаштовували повністю.

 

ТОВ «БД АГРІКАЛЧЕ» (Україна)
Ірина Брюк, дипломований юрист-економіст

У своїй діяльності неодноразово зверталися до фахівців компанії Smartsolutions за допомогою з підготовки, погодження та супроводу підписання низки господарських договорів на території України. Враховуючи принцип роботи нашої компанії – надійність та якість – цього ж ми очікуємо і від наших партнерів. Ми задоволені якістю послуг, що надаються фахівцями компанії Smartsolutions, і готові рекомендувати компанію як відповідального та сумлінного партнера.

 

ТОВ «RQL-Україна»
Олександр Кофто, директор

Ми оцінили професіоналізм і конкретику в консультаціях, що надаються Вашою фірмою, а також терміни реагування на запити, що виникають. Остання наша зустріч стосувалася Ваших консультацій щодо обговорення проекту договору з експорту ІТ-послуг, у тому числі в питаннях оподаткування. Ми розраховуємо на продовження співпраці і плануємо звертатися в майбутньому за необхідності.

 

ТОВ «КТС ГРУПП»
Олександр Корчевний, начальник юридичного відділу

Ми вдячні Вашій правовій групі за надання кваліфікованої, оперативної юридичної підтримки під час отримання будівельної ліцензії. ТОВ «КТС ГРУП» сподівається на подальшу взаємовигідну співпрацю та бажає Вашій компанії подальшого розвитку та процвітання.

 

ДП «ОЄЗ Україна» (Чехія)
Сергій Ярчук, директор

У зв’язку з необхідністю структурування бізнесу на території України компанія була залучена з метою супроводу процедури ліквідації, а надалі банкрутства дочірньої компанії. Протягом 2-х років компанія вела наші справи щодо добровільної ліквідації та суперечок з держорганами. Усі документи для ліквідації були підготовлені абсолютно у правовому полі, виконуючи мислимі та немислимі вимоги щодо оформлення заяв, звітів ліквідатора, клопотань та інших документів. Господарський суд м. Києва позитивно оцінив роботу ліквідатора. Позитивне рішення суду було отримано, незважаючи на всі складнощі, і ми можемо рекомендувати компанію «СМАРТ СОЛЮШНЗ» як партнера для вирішення питань з ліквідації та банкрутства, як компанію, що володіє РЕАЛЬНИМИ та ПРАКТИЧНИМИ навичками в даній сфері.

 

Представництво «Транс Коммодітіз Інк» (США)
Вадим Плоткін, голова представництва

Співпраця з представниками правової групи була пов’язана з реалізацією масштабного проекту у сфері металургії, в рамках якого ми отримали необхідну правову та консультаційну підтримку з управління містоутворюючим металургійним комбінатом та побудовою системи договірних відносин за схемою давальницької сировини та відправлення готової продукції на експорт. Можемо рекомендувати даних спеціалістів як надійних партнерів у бізнесі.

Рішення
Корпоративне право
Нерухомість
Створення та структурування бізнесу
Супровід операційної діяльності бізнесу
Інтелектуальна власність
Оподаткування та податкові спори
Захист бізнесу та активів
Бухгалтерський та податковий облік
Судовий захист та арбітраж
Супровід грантових проектів
Інвестиційні проекти
Супровід укладання договорів/угод
Правова допомога іноземним громадянам
Іноземцям в Україні
Супровід ІТ-проектів
Останні публікації
Розширення партнерства Розширення партнерства
Раді привітати Анастасію Шостак із новою роллю в компанії Smartsolutions. З 01.06.2023 року коло пар
1-06-2023
Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні    Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні  
28.04.2023 року набув чинності Закон, який запроваджено Загальний стандарт звітності та належної пер
24-05-2023
Штучний інтелект: авторські права та майнові права, правомірність його використання Штучний інтелект: авторські права та майнові права, правомірність його використання
Старший юрист Smartsolutions Олександр Морозюк аналізує авторські права та майнові права штучного ін
15-05-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone