Smartsolutions виступили з антипіратською доповіддю на Kyiv Media Week

Smartsolutions Law Group прийняла участь в Kyiv Media Week – найбільшому медіафорумі Центральної і Східної Європи і головній медійній події в Україні. Партнер компанії В’ячеслав Мієнко виступив з доповіддю на антипіратській сесії форуму.

19 вересня старший партнер Smartsolutions Law Group В’ячеслав Мієнко виступив на II Конференції «Боротьба з піратством в Україні. Що зроблено – що робити. 2018», яка проходила в рамках восьмого щорічного медіафоруму Kyiv Media Week. У доповіді «Синергія технології і права. Результати 2018» він розповів про ключові аспекти боротьби з піратством в рамках технологічно-правової системи захисту авторських прав в інтернеті, продуктів партнерства адвокатів Smartsolutions і сервісу SUDUM «1 + 1 Медіа ».

Спікер Smartsolutions класифікував види порушень прав інтелектуальної власності в інтернеті та інструменти боротьби з цими порушеннями, розповів про умови ефективної боротьби з піратами, етапах такої боротьби і поділився досягненнями 2018 року, розділивши їх на технологічні і правові. Зокрема, в площині технологій ефективність антипіратських дій в інтернеті зросла до 94%, а видалення нелегального контенту з популярних відео-хостингів досягло 100%. Найбільші соціальні мережі повністю видаляють піратський контент, топ-50 пошукових результатів в Google знаходяться під постійним захистом. У правовій сфері правопорушників пред’явлено понад 150 претензій, ініційовано 23 кримінальних виробництва/провадження, 15 піратських програм видалено з Google Play & AppStore.

«Ми в Smartsolutions стояли біля витоків побудови системного захисту медіа-контенту в Україні, і як учасники цього процесу і свідки його еволюції можемо впевнено стверджувати – боротьба з піратством можлива, а перемога – реальна, – прокоментував старший партнер Smartsolutions Law Group В’ячеслав Мієнко. – Об’єднання технологій, правової експертизи та зусиль всіх ключових гравців ринку – це той рецепт, який дозволить в результаті вилікувати ринок від хвороби піратства ».

Smartsolutions Law Group є юридичним партнером «1 + 1 медіа» в захисті контенту та боротьбі з піратством. В рамках спільного проекту «1 + 1 медіа» надає технічне рішення – моніторинг і видалення нелегальних копій контенту, а адвокати Smartsolutions Law Group надають правову допомогу щодо захисту інтересів правовласників.

Довідка:

Smartsolutions Law Group – група консалтингових компаній, заснована в 2003 році. Пропонує рішення в правовій, податковій та фінансовій сферах. Спеціалізується на захисті бізнесу і управлінні ризиками, в питаннях захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством, супроводі IT проектів.

Kyiv Media Week – найбільший медіафорум Центральної та Східної Європи, який щорічно збирає понад 1000 учасників з 35 країн світу. Проводиться в Києві щорічно з 2011 року.

Є платформою для спілкування ключових гравців медіабізнесу країн регіону з колегами з усього світу і бізнес-майданчиком для професіоналів медіа.

Рішення
Боротьба з піратством
Останні публікації
Гранти для агросектору (садівництво, ягідництво, виноградництво) Гранти для агросектору (садівництво, ягідництво, виноградництво)
Юристка Катерина Овчарук детально ознайомилась з умовами грантів для сектору садівництва, ягідництва
3-02-2023
Аукціони тимчасово скасовано! Аукціони тимчасово скасовано!
Розглядаємо деякі надважливі зміни до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і
3-01-2023
Новини компанії Новини компанії
Дорогі клієнти та партнери! Наша компанія продовжує працювати – попри атаки ворога та збої в елек
23-12-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone