Smartsolutions стали членом Правління Асоціації «Оператори ринку медичних виробів»

09 листопада 2018 року компанія Smartsolutions Law Group стала членом правління Асоціації «Оператори ринку медичних виробів» (AMOMD) –єдиної в Україні професійної організації, що об’єднує 68 національних виробників, імпортерів та дистриб’юторів ринку медичних виробів.

Для правової групи Smartsolutions входження в Правління Асоціації стало логічним кроком, який продовжує співпрацю з AMOMD – з серпня 2018 року Smartsolutions Law Group є членом AMOMD, впродовж багатьох років Smartsolutions надає правову допомогу операторам ринку медичних виробів таким як мережа медичних клінік «Медіком», компанії «Солгар Вітамін» та іншим, в тому числі і членам Асоціації, зокрема, одному з найбільших імпортерів медичних виробів компанії «Белла-Трейд».

Адвокат Smartsolutions Law Group Сергій Крутій, який буде представляти Smartsolutions у роботі Правління Асоціації, спеціалізується на технічному регулюванні введення в обіг медичних виробів, сертифікації і юридичному забезпеченні обігу медичних виробів в Україні і має великий досвід співпраці з Асоціацією.

«Наш досвід роботи з Асоціацією свідчить про велику кількість професійних викликів на ринку медичних виробів України – це дуже динамічна індустрія, ринок продовжує активне зростання, при цьому специфіка цієї сфери передбачає істотну частину юридичної та регуляторної діяльності – відмітив адвокат Smartsolutions Law Group Сергій Крутий. – Ми пишаємось довірою Асоціації та впевнені, що наша професійна експертиза підсилить ефективність Асоціації у правових аспектах регулювання ринку медичних виробів».

В якості члена Асоціація правова група Smartsolutions сприяє правовому захисту інтересів членів Асоціації. Участь в правлінні дозволить Smartsolutions приймати активну участь у діяльності організації, вести діалог з владою, брати участь в робочих групах при міністерствах, приймати участь у законодавчих процесах у сфері технічного регулювання медичних виробів.

Довідка:

Smartsolutions Law Group – група консалтингових компаній, заснована у 2003 році. Пропонує рішення в правовій, податковій та фінансових сферах. Спеціалізується на захисті бізнесу та управління ризиками, у питаннях захисту інтелектуальної власності і боротьби з піратством, супроводження IT проектів.

Асоціація «Оператори ринку медичних виробів» (AMOMD) перше в Україні професійне об’єднання імпортерів, дистриб’юторів і інших учасників ринку медичних виробів. Створена у 2012 році для захисту професійних інтересів його членів та забезпечення підтримки вільної конкуренції.

Останні публікації
Відгуки клієнтів про компанію Smartsolutions Відгуки клієнтів про компанію Smartsolutions
Про експертність команди свідчать схвальні відгуки клієнтів, які залишаються із Smartsolutions на ро
15-09-2022
Супроводили процес бюджетного відшкодування ПДВ Супроводили процес бюджетного відшкодування ПДВ
Сьогодні хотіли би поділитися успішним кейсом Smartsolutions щодо супроводження процесу бюджетного в
14-09-2022
Борці з піратством  підвищують кваліфікацію Борці з піратством підвищують кваліфікацію
Захист правовласників та боротьба з інтернет-піратством є одним з найважливіших напрямків роботи адв
2-09-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone