Smartsolutions стали членом Правління Асоціації «Оператори ринку медичних виробів»

09 листопада 2018 року компанія Smartsolutions Law Group стала членом правління Асоціації «Оператори ринку медичних виробів» (AMOMD) –єдиної в Україні професійної організації, що об’єднує 68 національних виробників, імпортерів та дистриб’юторів ринку медичних виробів.

Для правової групи Smartsolutions входження в Правління Асоціації стало логічним кроком, який продовжує співпрацю з AMOMD – з серпня 2018 року Smartsolutions Law Group є членом AMOMD, впродовж багатьох років Smartsolutions надає правову допомогу операторам ринку медичних виробів таким як мережа медичних клінік «Медіком», компанії «Солгар Вітамін» та іншим, в тому числі і членам Асоціації, зокрема, одному з найбільших імпортерів медичних виробів компанії «Белла-Трейд».

Адвокат Smartsolutions Law Group Сергій Крутій, який буде представляти Smartsolutions у роботі Правління Асоціації, спеціалізується на технічному регулюванні введення в обіг медичних виробів, сертифікації і юридичному забезпеченні обігу медичних виробів в Україні і має великий досвід співпраці з Асоціацією.

«Наш досвід роботи з Асоціацією свідчить про велику кількість професійних викликів на ринку медичних виробів України – це дуже динамічна індустрія, ринок продовжує активне зростання, при цьому специфіка цієї сфери передбачає істотну частину юридичної та регуляторної діяльності – відмітив адвокат Smartsolutions Law Group Сергій Крутий. – Ми пишаємось довірою Асоціації та впевнені, що наша професійна експертиза підсилить ефективність Асоціації у правових аспектах регулювання ринку медичних виробів».

В якості члена Асоціація правова група Smartsolutions сприяє правовому захисту інтересів членів Асоціації. Участь в правлінні дозволить Smartsolutions приймати активну участь у діяльності організації, вести діалог з владою, брати участь в робочих групах при міністерствах, приймати участь у законодавчих процесах у сфері технічного регулювання медичних виробів.

Довідка:

Smartsolutions Law Group – група консалтингових компаній, заснована у 2003 році. Пропонує рішення в правовій, податковій та фінансових сферах. Спеціалізується на захисті бізнесу та управління ризиками, у питаннях захисту інтелектуальної власності і боротьби з піратством, супроводження IT проектів.

Асоціація «Оператори ринку медичних виробів» (AMOMD) перше в Україні професійне об’єднання імпортерів, дистриб’юторів і інших учасників ринку медичних виробів. Створена у 2012 році для захисту професійних інтересів його членів та забезпечення підтримки вільної конкуренції.

Останні публікації
Аукціони тимчасово скасовано! Аукціони тимчасово скасовано!
Розглядаємо деякі надважливі зміни до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і
3-01-2023
Новини компанії Новини компанії
Дорогі клієнти та партнери! Наша компанія продовжує працювати – попри атаки ворога та збої в елек
23-12-2022
Захистили інтереси клієнта в публічних закупівлях Захистили інтереси клієнта в публічних закупівлях
У продовження публікацій щодо захисту інтересів клієнтів Smartsolutions в публічних закупівлях ділим
20-12-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone