Smartsolutions стали членом Правління Асоціації «Оператори ринку медичних виробів»

09 листопада 2018 року компанія Smartsolutions Law Group стала членом правління Асоціації «Оператори ринку медичних виробів» (AMOMD) –єдиної в Україні професійної організації, що об’єднує 68 національних виробників, імпортерів та дистриб’юторів ринку медичних виробів.

Для правової групи Smartsolutions входження в Правління Асоціації стало логічним кроком, який продовжує співпрацю з AMOMD – з серпня 2018 року Smartsolutions Law Group є членом AMOMD, впродовж багатьох років Smartsolutions надає правову допомогу операторам ринку медичних виробів таким як мережа медичних клінік «Медіком», компанії «Солгар Вітамін» та іншим, в тому числі і членам Асоціації, зокрема, одному з найбільших імпортерів медичних виробів компанії «Белла-Трейд».

Адвокат Smartsolutions Law Group Сергій Крутій, який буде представляти Smartsolutions у роботі Правління Асоціації, спеціалізується на технічному регулюванні введення в обіг медичних виробів, сертифікації і юридичному забезпеченні обігу медичних виробів в Україні і має великий досвід співпраці з Асоціацією.

«Наш досвід роботи з Асоціацією свідчить про велику кількість професійних викликів на ринку медичних виробів України – це дуже динамічна індустрія, ринок продовжує активне зростання, при цьому специфіка цієї сфери передбачає істотну частину юридичної та регуляторної діяльності – відмітив адвокат Smartsolutions Law Group Сергій Крутий. – Ми пишаємось довірою Асоціації та впевнені, що наша професійна експертиза підсилить ефективність Асоціації у правових аспектах регулювання ринку медичних виробів».

В якості члена Асоціація правова група Smartsolutions сприяє правовому захисту інтересів членів Асоціації. Участь в правлінні дозволить Smartsolutions приймати активну участь у діяльності організації, вести діалог з владою, брати участь в робочих групах при міністерствах, приймати участь у законодавчих процесах у сфері технічного регулювання медичних виробів.

Довідка:

Smartsolutions Law Group – група консалтингових компаній, заснована у 2003 році. Пропонує рішення в правовій, податковій та фінансових сферах. Спеціалізується на захисті бізнесу та управління ризиками, у питаннях захисту інтелектуальної власності і боротьби з піратством, супроводження IT проектів.

Асоціація «Оператори ринку медичних виробів» (AMOMD) перше в Україні професійне об’єднання імпортерів, дистриб’юторів і інших учасників ринку медичних виробів. Створена у 2012 році для захисту професійних інтересів його членів та забезпечення підтримки вільної конкуренції.

Останні публікації
Розширення партнерства Розширення партнерства
Раді привітати Анастасію Шостак із новою роллю в компанії Smartsolutions. З 01.06.2023 року коло пар
1-06-2023
Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні    Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні  
28.04.2023 року набув чинності Закон, який запроваджено Загальний стандарт звітності та належної пер
24-05-2023
Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023 Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023
Про основні зміни, запроваджені Законом України «Про авторське право і суміжні права» – розповіла по
1-05-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone