17 червня 2020 року відбувся 9-й спеціалізований форум Операторів ринку медичних виробів-2020. Це щорічний захід Асоціації «Оператори ринку медичних виробів» (AMOMD) – професійної організації, яка об’єднує національних виробників, імпортерів, дистриб’юторів та інших учасників ринку медичних виробів. Smartsolutions Law Group є членом правління AMOMD з 2018 року.

Правову групу на форумі представили юрист департаменту корпоративного права Smartsolutions Юрій Пуховой та адвокат Сергій Крутій – вони доповіли на тему «Контрольовані іноземні компанії: Що потрібно знати операторам?» та подискутували з учасниками форуму щодо необхідності підготовки суб’єктів господарювання – операторів ринку медичних виробів до змін в сфері податкового законодавства. Дискусія стала актуальною у зв’язку із законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення адміністрування податків, усунення технічних та логічних неузгодженостей у податковому законодавстві» від 16.01.2020 № 466-IX, що набрав чинності 23 травня 2020 року та вносить багато змін до ПКУ.

Одна зі змін, яка вступить в силу з 01.01.2021 р., передбачає, що українські фізичні та юридичні особи, які за певних умов володіють чи контролюють компаніїв іншихкраїнах, зобов’язані будуть подавати до фіскальних органів відповідну звітність про контрольовані іноземні компанії та сплатити в Україні податок з нерозподілених прибутків таких компаній.

Ці норми є для України абсолютно новими, а відповідальність за їх порушення чимала, тому суб’єктам господарювання – власникам контрольованих іноземних компаній варто заздалегідь підготуватися до вступу нових правил в силу.

У підготовці вам зможуть допомогти юристи Smartsolutions Law Group – від фахівців ви отримаєте більш детальну інформацію щодо підготовки суб’єктів господарювання до нових правил для власників контрольованих іноземних компаній та отримати розгорнуту консультацію з цього питання.

Розділ «Статті» на нашому сайті та наша сторінка в Facebook містять багато актуальних публікацій, у тому числі, і щодо питань податкових змін у законодавстві. Звертайтеся по інформацію та експертні поради!

Детальнішу презентацію з форуму читайте в форматі PDF за посиланням: Контрольовані іноземні компанії: Що потрібно знати операторам?

Контактна особа
Сергій Крутій
Сергій Крутій
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Оподаткування та податкові спори
Останні публікації
Відгуки клієнтів про компанію Smartsolutions Відгуки клієнтів про компанію Smartsolutions
Про експертність команди свідчать схвальні відгуки клієнтів, які залишаються із Smartsolutions на ро
15-09-2022
Супроводили процес бюджетного відшкодування ПДВ Супроводили процес бюджетного відшкодування ПДВ
Сьогодні хотіли би поділитися успішним кейсом Smartsolutions щодо супроводження процесу бюджетного в
14-09-2022
Борці з піратством  підвищують кваліфікацію Борці з піратством підвищують кваліфікацію
Захист правовласників та боротьба з інтернет-піратством є одним з найважливіших напрямків роботи адв
2-09-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone