Smartsolutions приєдналися до громадського союзу «Ініціатива Чисте Небо»

9 вересня 2018 року адвокатське об’єднання Smartsolutions Law Group стало першим асоційованим членом громадського союзу «Ініціатива Чисте Небо». Діяльність союзу спрямована на об’єднання правовласників, які готові активно боротися з піратством.

Основне завдання союзу — ефективно протистояти піратству і істотно знизити його рівень в Україні. З цією метою ГС об’єднує кращі практики галузі щодо захисту інтелектуальної власності і з їх допомогою:

  • реалізує навчальні та інформаційні проекти по боротьбі з піратством
  • проводить відповідні заходи
  • розробляє інструменти протидії
  • забезпечує аналітику ринку
  • надає рекомендації і алгоритми дії у випадках виявлення порушення прав правовласників
  • створює і здійснює нагляд за загальнодоступними інформаційними ресурсами.

Основна роль Smartsolutions як правового партнера і асоційованого члена ГС «Ініціатива Чисте Небо» — аналіз випадків порушення прав інтелектуальної власності та допомога громадській організації і її членам в правових аспектах боротьби з піратством.

Для ефективної роботи та забезпечення кращої експертизи щодо захисту інтересів правовласників союз також залучає учасників, які володіють необхідним набором інструментів для ефективної спільної роботи в антипіратському полі: IT- та телеком-фахівців, SUDUM (технологічно-правова система захисту авторських прав в інтернеті) і інших експертів галузі.

«Одне з основних напрямків діяльності Smartsolutions — захист прав інтелектуальної власності та боротьба з піратством; за останні 5 років в цій сфері ми напрацювали як велику теоретичну базу, так і серйозний практичний досвід, – зазначив партнер Smartsolutions Law Group Олександр Папуця. – Ми приєдналися до «Ініціативи Чисте Небо», оскільки віримо, що ефективна боротьба за цивілізований ринок можлива тільки спільними зусиллями. Ми станемо надійним правовим партнером для союзу і всіх його членів і як адвокати будемо ділитися досвідом і знаннями в боротьбі з піратством і юридично допомагати тим гравцям ринку, хто готовий захищати свої права».

Smartsolutions Law Group також супроводжує операційну діяльність союзу в юридичній і бухгалтерській сфері.

Довідка:

Smartsolutions Law Group — група консалтингових компаній, заснована в 2003 році. Пропонує рішення в правовій, податковій та фінансовій сферах. Спеціалізується на захисті бізнесу і управлінні ризиками, в питаннях захисту інтелектуальної власності та боротьби з піратством, супроводі IT проектів.

Громадський союз «Ініціатива «Чисте Небо» — добровільне громадське неприбуткове і некомерційне об’єднання, створене в 2018 році для боротьби з порушниками прав інтелектуальної власності та розвитку в уанеті легального аудіовізуального контенту.

Проекти громадського союзу:

Рішення
Боротьба з піратством
Останні публікації
Розширення партнерства Розширення партнерства
Раді привітати Анастасію Шостак із новою роллю в компанії Smartsolutions. З 01.06.2023 року коло пар
1-06-2023
Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні    Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні  
28.04.2023 року набув чинності Закон, який запроваджено Загальний стандарт звітності та належної пер
24-05-2023
Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023 Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023
Про основні зміни, запроваджені Законом України «Про авторське право і суміжні права» – розповіла по
1-05-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone