Дорогі клієнти та партнери!

Наша компанія продовжує працювати – попри атаки ворога та збої в електропостачанні. Висловлюємо вам вдячність за співпрацю у ці непрості часи.

Перебої в постачанні електрики та забезпеченні зв’язку, на жаль, впливають на роботу бізнесу по всій країні. У зв’язку з цим інколи може відбуватись затримка у комунікації з боку нашої команди. Попри це ми спрямовуємо всі зусилля, щоб швидко усувати тимчасові незручності, залишатися з вами на зв’язку та вчасно надавати важливі рішення.

Команда Smartsolutions продовжує робити все можливе для того, щоб наблизити нашу спільну перемогу. Зокрема, у листопаді понад 50% прибутку компанії було направлено на проект благодійної допомоги військовим, який реалізує наш благодійний фонд «Smart Angel». Старші партнери компанії особисто керують проектами благодійного фонду, а співробітники департаментів надають постійну підтримку діяльності фонду.

Цьогоріч ми відмовились від традиційних новорічних святкувань та дарувань подарунків колегам, клієнтам і партнерам задля збільшення свого внеску на підтримку наших захисників та тих, хто цього потребує.

Про ініціативи, які нам вже вдалось реалізувати разом з благодійним фондом «Smart Angel», а також про те, як можна долучитись до підтримки проекту «Фронт Спротиву» – розповідаємо далі.

Благодійна організація «SMART ANGEL» — український благодійний фонд, заснований В’ячеславом Мієнко, Тетяною Долінською та Олександром Крутієм у 2015 році.

Від початку свого існування благодійний фонд спрямовує свою діяльність на розвиток дітей та посилення їх соціального захисту. Основними благодійними напрямками діяльності стали охорона здоров’я та медицина, освіта і наука, культура і мистецтво, спорт і фізична культура, соціальний захист і права людини.

З початку повномасштабного вторгнення благодійний фонд «Smart Angel» зреагував на гострі потреби воєнного часу, розширивши напрямки своєї діяльності.

Сьогодні «Smart Angel» продовжує боротьбу на волонтерському та інформаційному фронті. Ми реалізуємо заходи та проекти, спрямовані на створення і поширення в українських та іноземних медіа суспільно-важливої інформації (проекти «Підтримка Єдиних новин» і «Соціально-медійні кампанії»), а також здійснюємо збір коштів на потреби ЗСУ, ДФТГ, Нацгвардії та ін. і для забезпечення найнеобхіднішим людей, які постраждали від збройної агресії рф проти України в рамках проекту «Фронт Спротиву».

Станом на грудень 2022 року благодійний фонд «Smart Angel» вже допоміг бійцям багатьох відділень, взводів, підрозділів, військових бригад, закривши деякі з найважливіших потреб. Разом із друзями, партнерами та усіма небайдужими змогли зібрати, купити і передати нашим захисникам: бронежилети, шоломи, навігатори, біноклі, рації, спальники, каримати, взуття, тактичні рукавички, рюкзаки, турнікети, аптечки, багато іншої амуніції та побутових товарів.

Ми також продовжуємо підтримувати дітей, людей поважного віку та важкохворих, що перебувають наближено до бойових дій. Спільними зусиллями з благодійними фондами-партнерами та друзями ми постачаємо для них гуманітарну допомогу. Так, влітку «Smart Angel» придбав спецвізок, засоби гігієни та медикаменти для Анни Чубарь, дівчинки з особливими потребами на Дніпропетровщині в с. Дмитрівка.

 

Спільними зусиллями нам вдалось доставити з Європи допомогу для наших бійців і людей, що постраждали від війни. Підгузки були передані в шелтори та доставлені в госпіталі.

Медичні препарати, глюкометри та тест-полоски, засоби гігієни та інвалідні візки – все це було доставлене та використане для потреб ВПО та жителів Підгородненської ТГ.

Нашими спільними зусиллями допомогу також отримали люди поважного віку, люди з обмеженими можливостями, маленькі новонароджені діти на Дніпропетровщині.

Нещодавно разом із друзями вдалось передати автомобіль для військового підрозділу, аби хлопці ставали ще швидшими та мобільнішими. Подяка усім причетним!

 

Наразі ми продовжуємо збір на теплий одяг, грілки для бійців, спальники, зарядні станції та інші найгарячіші потреби!

Закликаємо небайдужих долучатись до підтримки проекту «Фронт Спротиву»: просимо поширювати інформацію з нашої сторінки «Smart Angel» у Facebook, а також зробити свій внесок за реквізитами ⬇

 

Для зарахування в UAH:

Назва компанії: БО “СМАРТ АНГЕЛ”

IBAN UA073052990000026009036221318

Назва банку: в АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (UAH)

Місцезнаходження компанії: 01032, м.Київ, бул. Тараса Шевченка, будинок 38, квартира 51

або 5169 3305 3009 9420

(принагідно рекомендуємо використовувати даний спосіб перерахування коштів власникам карти Приватбанк)

 

Для зарахування в USD:

Company Name: CO “SMART ANGEL”

IBAN Code UA683052990000026004016209872

Name of the bank: JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE

Bank SWIFT Code: PBANUA2X

Company address: Taras Shevchenko blv 38, apt.51, Kyiv, Ukraine 01032

Correspondent banks

Account in the correspondent bank: 001-1-000080

SWIFT Code of the correspondent bank: CHASUS33

Correspondent bank: JP Morgan Chase Bank, New York ,USA

Account in the correspondent bank: 890-0085-754

SWIFT Code of the correspondent bank: IRVT US 3N

Correspondent bank: The Bank of New York Mellon, New York, USA

 

Для зарахування в EUR:

Company Name: CO “SMART ANGEL”

IBAN Code UA073052990000026004026203716

Name of the bank: JSC CB “PRIVATBANK”, 1D HRUSHEVSKOHO STR., KYIV, 01001, UKRAINE

Bank SWIFT Code: PBANUA2X

Company address: Taras Shevchenko blv 38, apt.51, Kyiv, Ukraine 01032

Correspondent banks

Account in the correspondent bank: 400886700401

SWIFT Code of the correspondent bank: COBADEFF

Correspondent bank Commerzbank AG, Frankfurt am Main, Germany

Account in the correspondent bank: 6231605145

SWIFT Code of the correspondent bank: CHASDEFX

Correspondent bank: J.P.MORGAN AG, FRANKFURT AM MAIN, GERMANY

Рішення
Останні публікації
Розширення партнерства Розширення партнерства
Раді привітати Анастасію Шостак із новою роллю в компанії Smartsolutions. З 01.06.2023 року коло пар
1-06-2023
Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні    Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні  
28.04.2023 року набув чинності Закон, який запроваджено Загальний стандарт звітності та належної пер
24-05-2023
Штучний інтелект: авторські права та майнові права, правомірність його використання Штучний інтелект: авторські права та майнові права, правомірність його використання
Старший юрист Smartsolutions Олександр Морозюк аналізує авторські права та майнові права штучного ін
15-05-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone