У жовтні адвокат Smartsolutions Law Group Сергій КРУТІЙ успішно відстояв інтереси клієнта у публічних закупівлях.

У закупівлі, очікуваною вартістю понад 6 млн. грн, замовник відхилив тендерні пропозиції всіх учасників з причин наявності тих чи інших невідповідностей у пропозиціях учасників, в тому числі і клієнта.

Таким чином, тендер мав бути відмінений електронною системою закупівель.

Проте, в результаті розгляду скарги одного з учасників Постійно діючою адміністративною колегією Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства у сфері публічних закупівель (далі – Колегія АМКУ) остання зобов’язала замовника скасувати рішення про відхилення учасника.

Замовник виконав рішення Колегії АМКУ і додатково прийняв нове рішення про визнання повернутого в закупівлю учасника переможцем.

Клієнт вважаючи, що його права в закупівлі порушені звернувся за правової допомогою до адвокатів Smartsolutions Law Group.

В тісній кооперації адвокатів та технічної служби клієнта проведено детальний правовий аналіз вимог тендерної документації та пропозицій учасників і було виявлено ряд порушень, які свідчили про дискримінаційний підхід замовника по відношенню до клієнта при визначенні переможця.

Була підготовлена та подана на розгляд Колегії АМКУ скарга на рішення замовника про визначення переможця та представлено інтереси клієнта безпосередньо під час розгляду скарги Колегією АМКУ.

В результаті – Колегія АМКУ скасувала рішення замовника про визначення переможця, права клієнта від дискримінації в закупівлі були захищені, а відтак клієнт зможе прийняти участь в повторній закупівлі та матиме шанс вийте з неї переможцем.

Пам’ятайте, якщо ваші права як учасника закупівлі порушено, не «опускайте рук» поки не використали всі шанси на їх відновлення, а в цьому вам допоможуть фахівці/адвокати команди Smartsolutions Law Group.

Контактна особа
Сергій Крутій
Сергій Крутій
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Публічні закупівлі
Останні публікації
Розширення партнерства Розширення партнерства
Раді привітати Анастасію Шостак із новою роллю в компанії Smartsolutions. З 01.06.2023 року коло пар
1-06-2023
Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні    Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні  
28.04.2023 року набув чинності Закон, який запроваджено Загальний стандарт звітності та належної пер
24-05-2023
Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023 Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023
Про основні зміни, запроваджені Законом України «Про авторське право і суміжні права» – розповіла по
1-05-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone