В листопаді, адвокат Smartsolutions Сергій КРУТІЙ в процесі правового супроводження участі постійного клієнта в публічній закупівлі очікуваною вартістю близько 4 млн. грн успішно захистив інтереси клієнта.

Під час перебігу закупівлі здійснено правовий аналіз вимог тендерної документації, підготовлено необхідні запитання, виявлено дискримінуючи положення та висунуті вимоги про їх усунення.

Проте, замовник відхилив тендерну пропозицію клієнта з причин не відповідності учасника процедури закупівлі кваліфікаційному критерію, установленому статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі». На думку замовника учасник процедури закупівлі не надав підтвердження наявності у нього обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.

В результаті аналізу рішення замовника та тендерних пропозицій інших учасників закупівлі виявлено, що замовник не об’єктивно оцінив тендерну пропозицію клієнта, прийняв рішення щодо відхилення його пропозиції упереджено та не аргументовано і незаконно позбавив його права на подальшу участь у процедурі закупівлі.

Враховуючи такі обставини адвокатом Smartsolutions була підготовлена та подана на розгляд Колегії АМКУ скарга на рішення замовника про відхилення тендерної пропозиції клієнта. Розглянувши мотивовану скаргу та завдяки професійним діям захисників Колегія АМКУ скасувала рішення замовника.

Таким чином, права клієнта від дискримінації в закупівлі були захищені, а відтак клієнт зможе взяти участь в аукціоні закупівлі та матиме шанс стати її переможцем.

Пам’ятайте, якщо ваші права як учасника публічних закупівель порушено – захищайте їх, а в цьому вам допоможуть фахівці та адвокати командиSmartsolutions.

Контактна особа
Сергій Крутій
Сергій Крутій
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Публічні закупівлі
Останні публікації
Відгуки клієнтів про компанію Smartsolutions Відгуки клієнтів про компанію Smartsolutions
Про експертність команди свідчать схвальні відгуки клієнтів, які залишаються із Smartsolutions на ро
15-09-2022
Супроводили процес бюджетного відшкодування ПДВ Супроводили процес бюджетного відшкодування ПДВ
Сьогодні хотіли би поділитися успішним кейсом Smartsolutions щодо супроводження процесу бюджетного в
14-09-2022
Борці з піратством  підвищують кваліфікацію Борці з піратством підвищують кваліфікацію
Захист правовласників та боротьба з інтернет-піратством є одним з найважливіших напрямків роботи адв
2-09-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone