В листопаді, адвокат Smartsolutions Сергій КРУТІЙ в процесі правового супроводження участі постійного клієнта в публічній закупівлі очікуваною вартістю близько 4 млн. грн успішно захистив інтереси клієнта.

Під час перебігу закупівлі здійснено правовий аналіз вимог тендерної документації, підготовлено необхідні запитання, виявлено дискримінуючи положення та висунуті вимоги про їх усунення.

Проте, замовник відхилив тендерну пропозицію клієнта з причин не відповідності учасника процедури закупівлі кваліфікаційному критерію, установленому статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі». На думку замовника учасник процедури закупівлі не надав підтвердження наявності у нього обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.

В результаті аналізу рішення замовника та тендерних пропозицій інших учасників закупівлі виявлено, що замовник не об’єктивно оцінив тендерну пропозицію клієнта, прийняв рішення щодо відхилення його пропозиції упереджено та не аргументовано і незаконно позбавив його права на подальшу участь у процедурі закупівлі.

Враховуючи такі обставини адвокатом Smartsolutions була підготовлена та подана на розгляд Колегії АМКУ скарга на рішення замовника про відхилення тендерної пропозиції клієнта. Розглянувши мотивовану скаргу та завдяки професійним діям захисників Колегія АМКУ скасувала рішення замовника.

Таким чином, права клієнта від дискримінації в закупівлі були захищені, а відтак клієнт зможе взяти участь в аукціоні закупівлі та матиме шанс стати її переможцем.

Пам’ятайте, якщо ваші права як учасника публічних закупівель порушено – захищайте їх, а в цьому вам допоможуть фахівці та адвокати командиSmartsolutions.

Контактна особа
Сергій Крутій
Сергій Крутій
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Публічні закупівлі
Останні публікації
Адвокати Smartsolutions вчергове захистили в суді інтереси клієнта у спорі з податковими органами Адвокати Smartsolutions вчергове захистили в суді інтереси клієнта у спорі з податковими органами
24 травня 2022 р. Київський окружний адміністративний суд повністю задовольнив підготовлений адвокат
27-05-2022
Зміни щодо оподаткування ввізним митом транспортних засобів Зміни щодо оподаткування ввізним митом транспортних засобів
В умовах війни росії з Україною як ніколи постає питання ефективного вдосконалення українського зако
26-04-2022
Ми готові надати підтримку! Ми готові надати підтримку!
Дорогі наші друзі, колеги та партнери! У цей важкий для нашої країни час ми впевнені в тому, що єдні
4-04-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone