В листопаді, адвокат Smartsolutions Сергій КРУТІЙ в процесі правового супроводження участі постійного клієнта в публічній закупівлі очікуваною вартістю близько 4 млн. грн успішно захистив інтереси клієнта.

Під час перебігу закупівлі здійснено правовий аналіз вимог тендерної документації, підготовлено необхідні запитання, виявлено дискримінуючи положення та висунуті вимоги про їх усунення.

Проте, замовник відхилив тендерну пропозицію клієнта з причин не відповідності учасника процедури закупівлі кваліфікаційному критерію, установленому статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі». На думку замовника учасник процедури закупівлі не надав підтвердження наявності у нього обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.

В результаті аналізу рішення замовника та тендерних пропозицій інших учасників закупівлі виявлено, що замовник не об’єктивно оцінив тендерну пропозицію клієнта, прийняв рішення щодо відхилення його пропозиції упереджено та не аргументовано і незаконно позбавив його права на подальшу участь у процедурі закупівлі.

Враховуючи такі обставини адвокатом Smartsolutions була підготовлена та подана на розгляд Колегії АМКУ скарга на рішення замовника про відхилення тендерної пропозиції клієнта. Розглянувши мотивовану скаргу та завдяки професійним діям захисників Колегія АМКУ скасувала рішення замовника.

Таким чином, права клієнта від дискримінації в закупівлі були захищені, а відтак клієнт зможе взяти участь в аукціоні закупівлі та матиме шанс стати її переможцем.

Пам’ятайте, якщо ваші права як учасника публічних закупівель порушено – захищайте їх, а в цьому вам допоможуть фахівці та адвокати командиSmartsolutions.

Контактна особа
Сергій Крутій
Сергій Крутій
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Публічні закупівлі
Останні публікації
Гранти для агросектору (садівництво, ягідництво, виноградництво) Гранти для агросектору (садівництво, ягідництво, виноградництво)
Юристка Катерина Овчарук детально ознайомилась з умовами грантів для сектору садівництва, ягідництва
3-02-2023
Аукціони тимчасово скасовано! Аукціони тимчасово скасовано!
Розглядаємо деякі надважливі зміни до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і
3-01-2023
Новини компанії Новини компанії
Дорогі клієнти та партнери! Наша компанія продовжує працювати – попри атаки ворога та збої в елек
23-12-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone