В листопаді, адвокат Smartsolutions Сергій КРУТІЙ в процесі правового супроводження участі постійного клієнта в публічній закупівлі очікуваною вартістю близько 4 млн. грн успішно захистив інтереси клієнта.

Під час перебігу закупівлі здійснено правовий аналіз вимог тендерної документації, підготовлено необхідні запитання, виявлено дискримінуючи положення та висунуті вимоги про їх усунення.

Проте, замовник відхилив тендерну пропозицію клієнта з причин не відповідності учасника процедури закупівлі кваліфікаційному критерію, установленому статтею 16 Закону України «Про публічні закупівлі». На думку замовника учасник процедури закупівлі не надав підтвердження наявності у нього обладнання, матеріально-технічної бази та технологій.

В результаті аналізу рішення замовника та тендерних пропозицій інших учасників закупівлі виявлено, що замовник не об’єктивно оцінив тендерну пропозицію клієнта, прийняв рішення щодо відхилення його пропозиції упереджено та не аргументовано і незаконно позбавив його права на подальшу участь у процедурі закупівлі.

Враховуючи такі обставини адвокатом Smartsolutions була підготовлена та подана на розгляд Колегії АМКУ скарга на рішення замовника про відхилення тендерної пропозиції клієнта. Розглянувши мотивовану скаргу та завдяки професійним діям захисників Колегія АМКУ скасувала рішення замовника.

Таким чином, права клієнта від дискримінації в закупівлі були захищені, а відтак клієнт зможе взяти участь в аукціоні закупівлі та матиме шанс стати її переможцем.

Пам’ятайте, якщо ваші права як учасника публічних закупівель порушено – захищайте їх, а в цьому вам допоможуть фахівці та адвокати командиSmartsolutions.

Контактна особа
Сергій Крутій
Сергій Крутій
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Публічні закупівлі
Останні публікації
Розширення партнерства Розширення партнерства
Раді привітати Анастасію Шостак із новою роллю в компанії Smartsolutions. З 01.06.2023 року коло пар
1-06-2023
Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні    Імплементація загального стандарту звітності CRS в Україні  
28.04.2023 року набув чинності Закон, який запроваджено Загальний стандарт звітності та належної пер
24-05-2023
Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023 Зміни у порядку реєстрації авторських прав 2023
Про основні зміни, запроваджені Законом України «Про авторське право і суміжні права» – розповіла по
1-05-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone