Партнер Smartsolutions Олександр Папуця взяв участь у конференції, традиційно присвяченій дню початку існування домену .UA, яка попри складний час та непрості умови була організована і проведена адміністратором домену «Хостмайстер». Цього року конференція пройшла 1-2 грудня у дистанційному форматі і мала особливий привід – ювілей національного домену України. У ці дні, рівно 30 років тому наша країна отримала власну ідентифікацію у всесвітній мережі інтернет – домен верхнього рівня .UA в системі  доменних імен. Приєднатися до конференції були запрошені  реєстратори, адміністратори, власники доменів, ділові партнери з різних країн та всі, хто будує і розвиває інтернет-ідентичність України.

Основними темами дводенної програми були: забезпечення стійкості та надійності системи доменних імен, міжнародна співпраця і стан доменного ринку та передові технології безпеки інтернету. Серед доповідачів та гостей конференції були присутні представники: Інтернет-корпорації з присвоєння імен та номерів (ICANN), регіональної реєстратури Інтернет (RIR) для Європи, Близького Сходу і частини Центральної Азії (RIPE NCC), органів центральної виконавчої влади України, міжнародної організації відповідальної за забезпечення безпеки критичної інтернет-інфраструктури (PCH), міжнародних компаній у сфері мережевого контролю та безпеки, адміністратори доменних імен країн Європи, реєстратори та інші поважні гості. За традицією відкрив конференцію керівник компанії «Хостмайстер» Олег Левченко. Співзасновник Дмитро Кохманюк розповів, як компанія успішно здолала виклики, пов’язані з активними військовими подіями, як продовжує гідно тримати стійкість та подякував за допомогу колегам, іноземним партнерам і, звісно, Збройним Силам України.

Олександр Папуця виступив в перший день конференції з доповіддю щодо останніх законодавчих ініціатив по захисту персональних даних та їх приведення до європейських стандартів. Очолювана ним команда фахівців Smartsolutions представила аналіз положень проєкту Закону про захист персональних даних № 8153 від 25.10.2022 року і проєкту  Закону про Національну комісію з питань захисту персональних даних та доступу до публічної інформації № 6177 від 18.10.2021 року (про контролюючий орган у сфері захисту персональних даних) у порівнянні з чинним Законом України «Про захист персональних даних», Регламентом Європейського Парламенту і Ради (ЄС) 2016/679 від 27 квітня 2016 року про захист фізичних осіб у зв’язку з опрацюванням персональних даних і про вільний рух таких даних (Загальний регламент про захист даних/GDPR) і тогорічним проєктом Закону №5628 від 07.06.2021 року (знятим з розгляду у серпні 2022 р.). Так, присутні мали можливість ознайомитись з основними змінами в цій сфері, що очікуються вже найближчим часом та з майбутніми вимогами, щоб мати вдосталь часу заздалегідь підготуватися і передбачити відповідні корективи в організації своєї діяльності.

На завершення екс-директор та учасник товариства «Хостмайстер» Тетяна Долінська презентувала проєкт UAnetHistory,  присвячений історії українського сегменту мережі Інтернет.

Більше ніж 10 років Smartsolutions спеціалізується на рішеннях у правовій, податковій та фінансовій сферах, вирішуючи найскладніші завдання наших клієнтів. Якщо ви потребуєте консультації чи практичної допомоги щодо захисту персональних даних,  допомоги у вирішенні доменних спорів чи інших питань – звертайтесь до команди професіоналів Smartsolutions.

Принагідно повідомляємо, що Smartsolutions разом із Благодійним фондом Smart Angel здійснює збір коштів на потреби Збройних сил України та забезпечення найнеобхіднішим дітей, які постраждали від збройної агресії рф проти України. Підтримати наш проєкт можливо за посиланням.

Контактна особа
Олександр Папуця
Олександр Папуця
Партнер, адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Захист бізнесу та активів
Доменні спори
Останні публікації
Гранти для агросектору (садівництво, ягідництво, виноградництво) Гранти для агросектору (садівництво, ягідництво, виноградництво)
Юристка Катерина Овчарук детально ознайомилась з умовами грантів для сектору садівництва, ягідництва
3-02-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone