Розповідаємо про ще один успішний кейс адвокатів Smartsolutions, які представляють інтереси «1+1 media» за напрямком боротьби з піратством.

3 листопада 2022 року Приморським районним судом м. Одеси ухвалено вирок: за встановлення програм, призначених для піратського перегляду телеканалів «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПлюсПлюс», «УНІАН» працівника магазина електроніки з міста Одеси визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 176 Кримінального кодексу України (порушення авторського права і суміжних прав, яке завдало матеріальної шкоди у великому розмірі) та засуджено до cплати штрафу.

Реалізатор магазину електроніки порушив суміжні права правовласників та скоїв кримінальне правопорушення: з 2020 року за винагороду налаштовував покупцям телевізійної техніки та смарт-боксів несанкціонований перегляд телеканалів медіагруп «1+1 media» і  «StarLightMedia».

Правоохоронці у ході досудового розслідування провели оперативну закупівлю смарт-приставок, санкціоновані судом обшуки у помешканні фігуранта та приміщеннях магазину, вилучили техніку та провели ряд судових експертиз, якими  факт незаконної ретрансляції телеканалів беззаперечно доведено.

Оскільки порушник повністю визнав вину в інкримінованому злочині та активно сприяв його розкриттю, у зв’язку зі щирим каяттям та за згодою правовласників між прокурором та порушником була укладена угода про визнання винуватості, що затверджена вироком суду.

Як зазначив В‘ячеслав Мієнко, заступник генерального директора з правових питань «1+1 media» та керівник Ініціативи Чисте Небо, боротьба з інтернет-піратством не припиняється і під час війни. «Останніми місяцями правоохоронці провели значну роботу по документуванню протиправної діяльності порушників суміжних прав, у тому числі низку обшуків, судових експертиз та інших слідчих дій у кримінальних провадженнях за заявами «1+1». Очікуємо, що після завершення досудових розслідувань інтернет-пірати будуть притягнені до кримінальної відповідальності» – прокоментував В‘ячеслав Мієнко.

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Боротьба з піратством
Захист бізнесу та активів
Останні публікації
Надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних Надання роботодавцям компенсацій за працевлаштування зареєстрованих безробітних
Складні часи переживають зараз всі в Україні. Нелегко доводиться і бізнесу. Як ніколи йому потрібна
3-03-2023
Оскарження дискримінаційних вимог в публічних закупівлях Оскарження дискримінаційних вимог в публічних закупівлях
У продовження публікацій щодо захисту інтересів клієнтів Smartsolutions в публічних закупівлях ділим
1-03-2023
Боротьба з піратством-2023: одержано черговий обвинувальний вирок суду Боротьба з піратством-2023: одержано черговий обвинувальний вирок суду
Команда практики Аnti-piracy Smartsolutions активно продовжує захист правовласників у боротьбі з пір
24-02-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone