Розповідаємо про ще один успішний кейс адвокатів Smartsolutions, які представляють інтереси «1+1 media» за напрямком боротьби з піратством.

3 листопада 2022 року Приморським районним судом м. Одеси ухвалено вирок: за встановлення програм, призначених для піратського перегляду телеканалів «1+1», «2+2», «ТЕТ», «ПлюсПлюс», «УНІАН» працівника магазина електроніки з міста Одеси визнано винним у скоєнні злочину, передбаченого частиною 2 статті 176 Кримінального кодексу України (порушення авторського права і суміжних прав, яке завдало матеріальної шкоди у великому розмірі) та засуджено до cплати штрафу.

Реалізатор магазину електроніки порушив суміжні права правовласників та скоїв кримінальне правопорушення: з 2020 року за винагороду налаштовував покупцям телевізійної техніки та смарт-боксів несанкціонований перегляд телеканалів медіагруп «1+1 media» і  «StarLightMedia».

Правоохоронці у ході досудового розслідування провели оперативну закупівлю смарт-приставок, санкціоновані судом обшуки у помешканні фігуранта та приміщеннях магазину, вилучили техніку та провели ряд судових експертиз, якими  факт незаконної ретрансляції телеканалів беззаперечно доведено.

Оскільки порушник повністю визнав вину в інкримінованому злочині та активно сприяв його розкриттю, у зв’язку зі щирим каяттям та за згодою правовласників між прокурором та порушником була укладена угода про визнання винуватості, що затверджена вироком суду.

Як зазначив В‘ячеслав Мієнко, заступник генерального директора з правових питань «1+1 media» та керівник Ініціативи Чисте Небо, боротьба з інтернет-піратством не припиняється і під час війни. «Останніми місяцями правоохоронці провели значну роботу по документуванню протиправної діяльності порушників суміжних прав, у тому числі низку обшуків, судових експертиз та інших слідчих дій у кримінальних провадженнях за заявами «1+1». Очікуємо, що після завершення досудових розслідувань інтернет-пірати будуть притягнені до кримінальної відповідальності» – прокоментував В‘ячеслав Мієнко.

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Боротьба з піратством
Захист бізнесу та активів
Останні публікації
Загальні збори акціонерів АТ в період воєнного стану: особливості та актуальні зміни Загальні збори акціонерів АТ в період воєнного стану: особливості та актуальні зміни
Старший юрист Smartsolutions аналізує особливості функціонування органів управління АТ на період дії
24-11-2022
Чергова перемога у боротьбі з піратством Чергова перемога у боротьбі з піратством
Іще один успішний кейс адвокатів Smartsolutions, які представляють інтереси «1+1 media» за напрямком
23-11-2022
Lifelong learning у компанії – 2022 Lifelong learning у компанії – 2022
Ми приділяємо значну увагу концепції lifelong learning. Команда Smartsolutions – фахівці, які постій
22-11-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone