24 травня 2022 р. Київський окружний адміністративний суд повністю задовольнив підготовлений адвокатами Smartsolutions адміністративний позов Клієнта – підприємства, яке входить в міжнародну групу компаній, про скасування низки податкових повідомлень-рішень, прийнятих за наслідками раніше проведеної планової виїзної податкової перевірки Клієнта.

Суд погодився з доводами адвокатів, встановив відсутність порушень та повністю скасував донараховані податківцями Київщини грошові зобов’язання з податку на додану вартість (ПДВ), податку на доходи фізичних осіб, зменшення розміру суми від’ємного значення ПДВ, а також нараховані штрафні санкції.

Примітно, що більше ніж 90 % нарахованих Клієнту податкових зобов’язань та штрафів були скасовані ще під час процедури адміністративного оскарження результатів перевірки, проведеній у тісній взаємодії адвокатів Smartsolutions з юридичною службою і бухгалтерією Клієнта. Решта нарахованих зобов’язань скасована в судовому порядку. 

Проєкт супроводжували адвокати Віталій Волошин та Сергій Крутій. Наша команда пропонує рішення у правовій, податковій та фінансовій сферах.

Шановні клієнти, Smartsolutions разом із Благодійним фондом «Smart Angel» здійснює збір коштів на потреби Збройних сил України та забезпечення найнеобхіднішим дітей, які постраждали від збройної агресії рф проти України. Підтримати наш проект можна за посиланням.

Бажаємо здоров’я і перемоги над ворогом! Слава Україні!

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Оподаткування та податкові спори
Оподаткування та податкові спори для приватних осіб
Останні публікації
Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році
Адвокат Віталій Волошин розповів про пороги у 2023 році для притягнення до кримінальної відповідальн
25-01-2023
Придбання зброї під час війни Придбання зброї під час війни
Питання права володіння громадян зброєю було актуальним завжди. А у військовий час ця актуальність с
11-11-2022
Працевлаштування іноземців: що змінилось у жовтні 2022 Працевлаштування іноземців: що змінилось у жовтні 2022
Набула чинності нова редакція Закону України «Про зайнятість населення». Юристи Smartsolutions поясн
4-11-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone