24 травня 2022 р. Київський окружний адміністративний суд повністю задовольнив підготовлений адвокатами Smartsolutions адміністративний позов Клієнта – підприємства, яке входить в міжнародну групу компаній, про скасування низки податкових повідомлень-рішень, прийнятих за наслідками раніше проведеної планової виїзної податкової перевірки Клієнта.

Суд погодився з доводами адвокатів, встановив відсутність порушень та повністю скасував донараховані податківцями Київщини грошові зобов’язання з податку на додану вартість (ПДВ), податку на доходи фізичних осіб, зменшення розміру суми від’ємного значення ПДВ, а також нараховані штрафні санкції.

Примітно, що більше ніж 90 % нарахованих Клієнту податкових зобов’язань та штрафів були скасовані ще під час процедури адміністративного оскарження результатів перевірки, проведеній у тісній взаємодії адвокатів Smartsolutions з юридичною службою і бухгалтерією Клієнта. Решта нарахованих зобов’язань скасована в судовому порядку. 

Проєкт супроводжували адвокати Віталій Волошин та Сергій Крутій. Наша команда пропонує рішення у правовій, податковій та фінансовій сферах.

Шановні клієнти, Smartsolutions разом із Благодійним фондом «Smart Angel» здійснює збір коштів на потреби Збройних сил України та забезпечення найнеобхіднішим дітей, які постраждали від збройної агресії рф проти України. Підтримати наш проект можна за посиланням.

Бажаємо здоров’я і перемоги над ворогом! Слава Україні!

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Оподаткування та податкові спори
Оподаткування та податкові спори для приватних осіб
Останні публікації
Захист активів у воєнний час: вилучення транспорту для військових потреб Захист активів у воєнний час: вилучення транспорту для військових потреб
Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Указом Президента України від 24.02.2022р.
9-08-2022
Як отримати податкову знижку на навчання Як отримати податкову знижку на навчання
Мало хто знає, що одним із основних джерел доходу державного бюджету України є податок з доходів фіз
29-07-2022
Найпоширеніші питання, які виникають у громадян після введення воєнного стану Найпоширеніші питання, які виникають у громадян після введення воєнного стану
Від 24 лютого, після повномасштабного вторгнення росії, у країні повністю змінилося життя — діє воєн
27-07-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone