Цього тижня команда наших адвокатів нарешті отримала постанову Солом’янського районного   суду м. Києва про закриття провадження у справі про притягнення особи до адміністративної відповідальності за порушення митних правил, передбачених Митним кодексом України.

Співпраця з Клієнтом розпочалася в минулому році. До Адвокатського об’єднання Smartsolutions після складання протоколу та вилучення речей з салону транспортного засобу  звернувся співробітник однієї з компаній, яка займається пасажирськими перевезеннями. Адвокатами Миколою Крупкою та Станіславом Куликом під керівництвом партнера Олександра Папуці було вивчено всі обставини, що покладені в основу звинувачень органу митного контролю у вчиненні правопорушення, що полягали у недекларуванні товарів, переміщених через митний кордон України. Адвокатами була розроблена та втілена стратегія захисту прав Клієнта. Завдяки зверненням з адвокатськими запитами до органів державної влади та приватних компаній, а також проведенню інших важливих заходів  було отримано інформацію про справжнє джерело походження товарів та його дійсного власника. Було підготовлено необхідні документи та матеріали щодо непричетності та вини Клієнта. Проте, незважаючи на це, інспектори не визнавали свою помилку та спрямували справу до суду.   Необхідні документи разом із поясненнями було подано на розгляд суду захисниками. У разі визнання винним, Клієнту загрожував чималий штраф, еквівалентний сумі вилучених цінностей, а також це завдало б репутаційної шкоди компанії-перевізнику.

Та адвокати Smartsolutions успішно захистили інтереси клієнта: суд погодився з доводами адвоката Миколи Крупки, встановивши відсутність складу адміністративного правопорушення у особи.

Станом на дату публікації Постанова вже набрала законної сили.

Якщо ви також зіткнулися з проблемами на митниці при оформлені товарів, перевірці чи отриманні необхідних рішень, звертайтесь до Smartsolutions, і вам професійно допоможуть адвокати та юристи нашої команди. Ми також пропонуємо рішення у податковій та фінансовій сферах.

Шановні клієнти, Smartsolutions разом із Благодійним фондом «Smart Angel» здійснює збір коштів на потреби Збройних сил України та забезпечення найнеобхіднішим дітей, які постраждали від збройної агресії рф проти України. Підтримати наш проект можна за посиланням.

Бажаємо здоров’я і перемоги над ворогом! Слава Україні!

Контактна особа
Микола Крупка
Микола Крупка
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Судовий захист та арбітраж
Останні публікації
Захист активів у воєнний час: вилучення транспорту для військових потреб Захист активів у воєнний час: вилучення транспорту для військових потреб
Після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Указом Президента України від 24.02.2022р.
9-08-2022
Як отримати податкову знижку на навчання Як отримати податкову знижку на навчання
Мало хто знає, що одним із основних джерел доходу державного бюджету України є податок з доходів фіз
29-07-2022
Найпоширеніші питання, які виникають у громадян після введення воєнного стану Найпоширеніші питання, які виникають у громадян після введення воєнного стану
Від 24 лютого, після повномасштабного вторгнення росії, у країні повністю змінилося життя — діє воєн
27-07-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone