Цього тижня команда наших адвокатів нарешті отримала постанову Солом’янського районного   суду м. Києва про закриття провадження у справі про притягнення особи до адміністративної відповідальності за порушення митних правил, передбачених Митним кодексом України.

Співпраця з Клієнтом розпочалася в минулому році. До Адвокатського об’єднання Smartsolutions після складання протоколу та вилучення речей з салону транспортного засобу  звернувся співробітник однієї з компаній, яка займається пасажирськими перевезеннями. Адвокатами Миколою Крупкою та Станіславом Куликом під керівництвом партнера Олександра Папуці було вивчено всі обставини, що покладені в основу звинувачень органу митного контролю у вчиненні правопорушення, що полягали у недекларуванні товарів, переміщених через митний кордон України. Адвокатами була розроблена та втілена стратегія захисту прав Клієнта. Завдяки зверненням з адвокатськими запитами до органів державної влади та приватних компаній, а також проведенню інших важливих заходів  було отримано інформацію про справжнє джерело походження товарів та його дійсного власника. Було підготовлено необхідні документи та матеріали щодо непричетності та вини Клієнта. Проте, незважаючи на це, інспектори не визнавали свою помилку та спрямували справу до суду.   Необхідні документи разом із поясненнями було подано на розгляд суду захисниками. У разі визнання винним, Клієнту загрожував чималий штраф, еквівалентний сумі вилучених цінностей, а також це завдало б репутаційної шкоди компанії-перевізнику.

Та адвокати Smartsolutions успішно захистили інтереси клієнта: суд погодився з доводами адвоката Миколи Крупки, встановивши відсутність складу адміністративного правопорушення у особи.

Станом на дату публікації Постанова вже набрала законної сили.

Якщо ви також зіткнулися з проблемами на митниці при оформлені товарів, перевірці чи отриманні необхідних рішень, звертайтесь до Smartsolutions, і вам професійно допоможуть адвокати та юристи нашої команди. Ми також пропонуємо рішення у податковій та фінансовій сферах.

Шановні клієнти, Smartsolutions разом із Благодійним фондом «Smart Angel» здійснює збір коштів на потреби Збройних сил України та забезпечення найнеобхіднішим дітей, які постраждали від збройної агресії рф проти України. Підтримати наш проект можна за посиланням.

Бажаємо здоров’я і перемоги над ворогом! Слава Україні!

Контактна особа
Микола Крупка
Микола Крупка
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Судовий захист та арбітраж
Останні публікації
Анулювання кредитів за знищені будинки та автомобілі Анулювання кредитів за знищені будинки та автомобілі
Розглянули детальніше нові пункти в законі, які повинні полегшити становище деяких власників знищено
17-02-2023
Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році
Адвокат Віталій Волошин розповів про пороги у 2023 році для притягнення до кримінальної відповідальн
25-01-2023
Придбання зброї під час війни Придбання зброї під час війни
Питання права володіння громадян зброєю було актуальним завжди. А у військовий час ця актуальність с
11-11-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone