У листопаді 2022 року адвокати Smartsolutions Віталій Волошин і Сергій Крутій домоглися остаточної перемоги у податковому спорі про скасування податкових повідомлень-рішень, якими клієнту визначені зобов’язання з податку на додану вартість (ПДВ), податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску.

Загальна сума донарахованих Клієнту за наслідками планової перевірки податкових зобов’язань та штрафних санкцій становила понад 3 млн. грн. 

Примітним є те, що на стадії розгляду підготовлених командою Smartsolutions заперечень на акт перевірки та подальших процедур адміністративного оскарження податківцями були скасовані більше 90% усіх донарахувань. 

Решта нарахованих зобов’язань повністю скасована у судовому порядку, за наслідками розгляду судами адміністративного позову, поданого в інтересах Клієнта. Адвокати Smartsolutions одержали остаточні судові рішення про задоволення позовних вимог Клієнта – провідного дистрибутора косметичних, гігієнічних та медичних товарів.   

Більше ніж 10 років Smartsolutions спеціалізується на рішеннях у правовій, податковій та фінансовій сферах, вирішуючи найскладніші завдання клієнтів. Якщо ви потребуєте допомоги у спорах з податковими органами, звертайтесь до команди професіоналів Smartsolutions.

Принагідно повідомляємо, що Smartsolutions разом із Благодійним фондом Smart Angel здійснює збір коштів на потреби Збройних сил України та забезпечення найнеобхіднішим дітей, які постраждали від збройної агресії рф проти України. Підтримати наш проект можна за посиланням.

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Захист бізнесу та активів
Оподаткування та податкові спори
Останні публікації
Матеріальна допомога від іноземної держави громадянину України – податкові наслідки та декларування за 2022 рік? Матеріальна допомога від іноземної держави громадянину України – податкові наслідки та декларування за 2022 рік?
Бухгалтерка Вероніка Тринчук розповіла, як оподатковується допомога від іноземних держав та міжнарод
26-04-2023
Не все майно подружжя підлягає поділу Не все майно подружжя підлягає поділу
Адвокат Smartsolutions Микола Крупка аналізує сімейний кодекс України й питання поділу майна колишні
17-04-2023
Анулювання кредитів за знищені будинки та автомобілі Анулювання кредитів за знищені будинки та автомобілі
Розглянули детальніше нові пункти в законі, які повинні полегшити становище деяких власників знищено
17-02-2023
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone