У листопаді 2022 року адвокати Smartsolutions Віталій Волошин і Сергій Крутій домоглися остаточної перемоги у податковому спорі про скасування податкових повідомлень-рішень, якими клієнту визначені зобов’язання з податку на додану вартість (ПДВ), податку на доходи фізичних осіб, єдиного внеску.

Загальна сума донарахованих Клієнту за наслідками планової перевірки податкових зобов’язань та штрафних санкцій становила понад 3 млн. грн. 

Примітним є те, що на стадії розгляду підготовлених командою Smartsolutions заперечень на акт перевірки та подальших процедур адміністративного оскарження податківцями були скасовані більше 90% усіх донарахувань. 

Решта нарахованих зобов’язань повністю скасована у судовому порядку, за наслідками розгляду судами адміністративного позову, поданого в інтересах Клієнта. Адвокати Smartsolutions одержали остаточні судові рішення про задоволення позовних вимог Клієнта – провідного дистрибутора косметичних, гігієнічних та медичних товарів.   

Більше ніж 10 років Smartsolutions спеціалізується на рішеннях у правовій, податковій та фінансовій сферах, вирішуючи найскладніші завдання клієнтів. Якщо ви потребуєте допомоги у спорах з податковими органами, звертайтесь до команди професіоналів Smartsolutions.

Принагідно повідомляємо, що Smartsolutions разом із Благодійним фондом Smart Angel здійснює збір коштів на потреби Збройних сил України та забезпечення найнеобхіднішим дітей, які постраждали від збройної агресії рф проти України. Підтримати наш проект можна за посиланням.

Контактна особа
Віталій Волошин
Віталій Волошин
Адвокат
Дізнатися більше
Рішення
Захист бізнесу та активів
Оподаткування та податкові спори
Останні публікації
Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році Кримінальна відповідальність за порушення авторського права і суміжних прав: пороги для притягнення у 2023 році
Адвокат Віталій Волошин розповів про пороги у 2023 році для притягнення до кримінальної відповідальн
25-01-2023
Придбання зброї під час війни Придбання зброї під час війни
Питання права володіння громадян зброєю було актуальним завжди. А у військовий час ця актуальність с
11-11-2022
Працевлаштування іноземців: що змінилось у жовтні 2022 Працевлаштування іноземців: що змінилось у жовтні 2022
Набула чинності нова редакція Закону України «Про зайнятість населення». Юристи Smartsolutions поясн
4-11-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone