Smartsolutions Law Group стала першим юридичним резидентом UNIT.city

У травні 2018 року група консалтингових компаній Smartsolutions Law Group стала першим non-tech резидентом UNIT.city – в першому українському інноваційному парку група буде розвивати юридичний і суміжні консалтингові напрямки.

Прихід Smartsolutions Law Group в UNIT.city обумовлений спеціалізацією компанії – комплексному супроводі IT-проектів і прагненням Smartsolutions постійно перебувати в середовищі своїх клієнтів для максимально ефективної взаємодії і розуміння бізнес-процесів.

Smartsolutions Law Group спеціалізується на комплексному супроводі IT-компаній – побудові моделі бізнесу «під ключ» і формуванні сервісного майданчика для забезпечення умов ефективного функціонування бізнесу. Smartsolutions допомагає компаніям hi-tech сфери організовувати роботу на території України в напрямках, які пов’язані зі своїми основними видами діяльності: організовує правильне документальне оформлення діяльності (оформлення договірних відносин з клієнтами, співробітниками та підрядниками), проводить аудит, забезпечує юридичне оформлення всіх процесів усередині компанії (від реєстрації, статуту і форм власності до оформлення відносин між роботодавцем і працівниками), займається міжнародним податковим плануванням і т.д. Також Smartsolutions Law Group займається правами інтелектуальної власності – забезпечує захист продуктів компаній IT-сектора.

«Сьогодні світом рухають технології, все саме передове відбувається саме в цій сфері. Україна є одним з важливих постачальників IT-рішень для всього світу, і те, що у нас нарешті з’явився фізичний хай-тек агрегатор – це великий крок вперед до зміцнення наших позицій на світовій IT-арені, – прокоментував головний партнер Smartsolutions Law Group , адвокат В’ячеслав Мієнко. – Ми хочемо внести свій вклад в розвиток IT-сфери в нашій країні – дати розробникам можливість займатися своєю прямою справою, не відволікаючись на формальності. Для цього є ми – професійні юристи і тепер резиденти UNIT.city, і свою справу ми знаємо».

Довідка:

Smartsolutions Law Group – група консалтингових компаній, заснована в 2003 році. Пропонує рішення в правовій, податковій та фінансовій сферах. Спеціалізується на комплексному захисті активів і бізнесу, в питаннях захисту інтелектуальної власності, супроводі проектів в сфері IT і технологій.

Рішення
Супровід ІТ проектів
Останні публікації
Зміни щодо оподаткування ввізним митом транспортних засобів Зміни щодо оподаткування ввізним митом транспортних засобів
В умовах війни росії з Україною як ніколи постає питання ефективного вдосконалення українського зако
26-04-2022
Ми готові надати підтримку! Ми готові надати підтримку!
Дорогі наші друзі, колеги та партнери! У цей важкий для нашої країни час ми впевнені в тому, що єдні
4-04-2022
Захищено інтереси IT- компанії в публічних закупівлях Захищено інтереси IT- компанії в публічних закупівлях
У продовження історії успішного захисту адвокатом Smartsolutions Сергієм КРУТІЄМ в адміністративній
23-02-2022
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone