Антоніна Малиш
Антоніна Малиш
Радниця
Дізнатися більше

Антоніна Малиш

Радниця

У команді Smartsolutions з 2021 року. Антоніна має понад 18 років досвіду державної служби, із них 9 років практичної діяльності у Державній системі інтелектуальної власності.

З 2016 до 2017 року виконувала обов’язки Голови Державної служби інтелектуальної власності України. З 2019 до 2020 року виконувала обов’язки директорки департаменту розвитку сфери інтелектуальної власності Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. Співпрацювала з телекомунікаційними компаніями, організаціями колективного управління, суб’єктами авторського права та суміжних прав, патентними повіреними. Представляла інтереси України на засіданнях Постійного комітету з авторського права та суміжних прав Всесвітньої організації інтелектуальної власності (2015–2017).

Улюблена цитата
Поразка? Я не розумію значення цього слова
Маргарет Тетчер

Освіта

Публічне управління та адміністрування
Освіта
Факультет публічного управління Національного університету «Одеська юридична академія» (спеціальність «Публічне управління та адміністрування»)
Інтелектуальна власність
Освіта
Факультет інтелектуальної власності та цивільно-правових дисциплін університету Національного університету «Одеська юридична академія» (спеціальність «Інтелектуальна власність»)
Господарське право
Освіта
Факультет правознавства Українського державного морського технічного університету ім. Адмірала Макарова (спеціальність «Господарське право»)
facebook linkedin Viber Telegram WhatsApp mail phone phone